יום שלישי , 22 אוקטובר 2019
דף הבית / צרכנות / אבדו מפתחות הרכב – למי פונים?

אבדו מפתחות הרכב – למי פונים?

כל אחד יכול למצוא עצמו במצב שהרכב ננעל והמפתחות בפנים, או לחילופין המפתחות נשכחו בחנות, בסופר או בבנק ואתם כבר מאחרים לעבודה לפגישה עם הבוס. אובדן מפתחות הוא בהחלט מצב לא נעים וגם לא בטיחותי. אם יש חשש לגניבה של המפתח חושב שתחליפו את המנעול כבר בהזדמנות הזו. אבל למי פונים ומה עושים?

ברור לכם הרי שמי שאתם צריכים כרגע זה איש מקצוע מומחה בפריצת מנעולים', אדם מקצועי ומהימן שיגיע מהר ויפרוץ לכם את הרכב וישחזר לכם מפתח חלופי. במידה ואתם תושבי שדרות ונתקעתם באזור זה, חשוב שתזעיקו מנעולן משדרות. פורץ רכבים בשדרות יגיע אליכם במהירות המרבית ויסייע לכם במקצועיות ובמיומנות שאולי תאחרו לפגישה עם הבוס, אבל הרבה פחות ממה שחששתם.

זמינות 24 שעות ביממה

 היום שירותי מנעולן או כל פורץ רכבים ומנעולים מקצועי, מספק שירות 24/7 ביממה, גם בחגים ובשבתות. שכן להיתקע עם הרכב ובלי מפתחות יכול להיות בכל זמן ומועד ואין לזה חוקים, לכן אנשי המקצוע הללו מודעים לאילוצים הללו, בהם הם אמורים להיות זמינים.  חשוב שכל פורץ מנעולים שאותו מזעיקים יהיה בטווח של מרחק סביר מהזירה. שיכיר את מפת הדרכים של העיר בה הוא עובד כך יצליח להגיע הכי מהר שניתן. זאת גם הסיבה שהרבה פורצי מנעולים רוכבים על רכב דו גלגלי שמאפשר להם הגעה זריזה.

אבי המנעולן הינו פורץ מנעולים מומחה המעניק שירותי פריצת מנעולים, דלתות ורכבים בכל אזור הדרום. אבי המנעולן מומחה בפריצת כל סוגי המנעולים בעיר באר שבע והערים הסמוכות לה. גם בשדרות. פנו עוד היום לאבי המנעולן – פורץ מנעולים בשדרות.

למעבר לאתר הבית – www.locksmith-south.co.il

שחזור מפתחות

שחזור של מפתחות לרכב היא פעולה מורכבת ולא כל בן אדם יכול ורשאי לבצע אותה. צריך לשם כך רישיון מטעם משטרת ישראל. זאת בכדי שיהיה ניתן להגן על ציבור מכל מיני אנשים שעשויים לנצל את הסיטואציה הקשה של הבן אדם ולארגן לעצמם מפתח ובהזדמנות לבצע גניבה או פריצה לדירה או לרכב. חשוב מאוד שרק אנשים שקיבלו אישור מהמשטרה לשכפל מפתחות או ליצר מפתח יעשו לכם את זה.

במצב בו הזמנתם מנעולן אליכם חשוב שתבקשו ממנו שיציג בפניכם אישור מסוג זה. מנעולן מהימן בעל כל האישורים שקיימים ברשותו ישמח להציג זאת ויבין את חשיבות העניין. במידה ואדם שמציג עצמו כמנעולן אך מסרב להציג בפניכם את האישורים הללו, עדיף שלא תעזרו בשירותיו.

איפה מוצאים את המנעולן?

היום ניתן למצוא מנעולן בהרבה מקומות במידה ואתם מאזור שדרות, ניתן למצוא גם ברשת האינטרנטית במנוע חיפוש, לקרוא אודות כמה מהם ולבחור לפי תגובות והמלצות. כבר בטלפון כדאי לשאול את השאלות הרלוונטיות, כמו אישורים ועוד. במידה ואתם לא ליד מחשב, כדאי לזכור שגם על דלתות הבתים יש הרבה פעמים מגנטים של מנעולנים שמניחים אותם בדיוק בשביל הרגע הזה, אז אם אתם ליד רכבכם גשו לבניין דירות ובדקו על הדלתות. דרך נוספת היא לברר דרך מכרים ומשפחה על מנעולן מהימן שסייע להם בעבר.

למידע נוסף אודות פורץ מנעולים מומחה

 

לכתבה הבאה:

אולם אירועים במרכז

ארגון אירוע היא כאב ראש לא קטן. יש כל כך הרבה דברים שצריך לדאוג להם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.