יום שני , 22 אוקטובר 2018
דף הבית / חדשות / אות הצטיינות לסניף שדרות של האגודה לתרבות הדיור
יוסי אוחיון עם יחזקאל יגנה. צילום: עיריית שדרות
יוסי אוחיון עם יחזקאל יגנה. צילום: עיריית שדרות

אות הצטיינות לסניף שדרות של האגודה לתרבות הדיור

גאווה נוספת לעיר שדרות: סניף האגודה לתרבות הדיור בעיר, בניהולו של יוסי אוחיון, זכה השבוע באות הצטיינות והוקרה על פעולותיו הרבות במהלך השנה למען התושבים. "אני גאה שיש לי שותף כזה לעשייה הרבה למען תושבי העיר, שיתוף פעולה פורה שכזה רק מסייע לכולם", אמר ראש העיר, אלון דוידי.

האגודה לתרבות הדיור קיימה ביום שלישי השבוע את הכנס השנתי שלה במלון כפר המכבייה ברמת-גן. הכנס התקיים במעמד שר הבינוי והשיכון, יואב גלנט ומנכ"ל האגודה לתרבות הדיור, ראובן צדוק. במהלך הכנס חולקו תעודות הצטיינות לסניפים ברחבי העיר וסניף שדרות זכה בתעודה מיוחדת – אות הוקרה על פעילות ייחודית לשנת 2017 בתחום החברתי-קהילתי למען לקוחות האגודה. האות ניתן על-ידי ראובן צדוק ועל-ידי ממונה מחוז דרום באגודה, יחזקאל יגנה. את האות קיבל מנהל סניף שדרות, יוסי אוחיון, העובד במהלך כל השנה למען דיירי ודיירות העיר שדרות בפרויקטים רבים ומגוונים.

במהלך השנה האחרונה פעל אוחיון לאיגודם של ועדי בתים רבים בשכונות העיר וזאת כדי לקבל את השירות הטוב ביותר על-ידי האגודה. שדרות הייתה לעיר הראשונה בארץ שהתקינה תאורה סולארית בחדרי המדרגות בבנייני מגורים, בשיתוף עם סניף האגודה לתרבות הדיור ובזכות מימון שהגיע מהעירייה בזכות רצונו והחלטתו של ראש העירייה, אלון דוידי, להקצות לתחום זה משאבים. בהמשך השנה המשיכו בסניף עם תאורה סולארית גם בחניות בניינים, בחלוקת צבע לבניינים ובהצבת לוחות מודעות. בסניף גם עמלים כל העת על סדנאות, קורסים והקמת ועדי בתים חדשים.

יוסי אוחיון, שקיבל את המגן מיחזקאל יגנה, אמר: "הפרויקטים בשדרות הנם פרויקטים ייחודיים שלא קיימים במקומות אחרים בארץ וזה בזכות שיתוף הפעולה עם ראש העירייה והתקציבים שהוא מקצה לטובת הפרויקטים". עוד אמר אוחיון: "אני מודה לכל השותפים הרבים וקורא לוועדי בתים נוספים להתארגן. נעשה ככל שניתן ולפי החוק כדי לעזור ולסייע".

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "שמחתי מאוד לשמוע על זכייתו של סניף תרבות הדיור בשדרות כסניף מצטיין, זו גאווה לכולנו. הדברים נעשים ומצליחים בזכות שיתוף הפעולה בין העירייה לבין הסניף ובמיוחד עם יוסי אוחיון, שאני גאה שיש לי שותף כזה לעשייה הרבה למען תושבי העיר. שיתוף פעולה פורה שכזה רק מסייע לכולם", אמר ראש העיר, אלון דוידי. עוד הוסיף דוידי: "יוסי תורם מכישרונו ומיכולותיו גם מהיותו בוועד עובדי העירייה, שם הוא פועל רבות למען העובדים והעובדות".

לכתבה הבאה:

צעירים דוידי

כנס הצעירים של דוידי

עשרות צעירות וצעירים השתתפו בתחילת השבוע בכנס שערך ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, בסניף הליכוד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.