יום שבת , 23 פברואר 2019
דף הבית / מגזין / "אין ספק שהתושבים חיים בחלום ורוד של עשייה מבורכת"
אלון דוידי. צילום: אורי גבאי
אלון דוידי. צילום: אורי גבאי

"אין ספק שהתושבים חיים בחלום ורוד של עשייה מבורכת"

בראיון חגיגי לפסח, ראש עיריית שדרות אלון דוידי מגיב לראשונה להתקפה של אלי מויאל נגדו, בין היתר שהוא שליחו של הרב פנדל, מתייחס לקמפיין  "האשליות" שמתנהל נגדו (התשובה שלו בכותרת), שם סוף לשמועות בנוגע לרשימה שלו ("יש לי רשימה מצוינת שעושה עבודה מצוינת), מדבר על העשייה שלו ("אני יכול להעיד על העשייה שלי ולהגיד שאני קם כל בוקר ועובד 24 שעות ביממה למעט כמה שעות שאני ישן, אבל עובד בשמחה, מגיע לפה עם חדוות יצירה ורצון גדול שמתממש כל יום")   ועל מערכת הבחירות המתקרבת ("זכותו של כל אחד להתמודד. רואה את עצמי בתפקיד לעוד הרבה שנים").

מהחלון של משרדו בקומה השלישית בבניין העירייה משקיף ראש העיר אלון דוידי על מרכז העיר המוזנח שלגביו יש אינספור תוכניות מגירה שלא יצאו עד כה לפועל. "אנחנו הולכים לעשות כאן מתיחת פנים גדולה מאוד שתצטרף לפריחת העסקים במרכז שיהפוך בעתיד למרכז תרבות עם השלמת היכל חן" מסביר דוידי בקול רם ואני רק תהיתי למה זה לוקח המון זמן לאחר שהתוכנית פורסמה כבר לפני שנתיים. "כל פרויקט זה תהליך מורכב שנעשית בו המון חשיבה, בסופו של דבר במשך עשרות שנים כולם דיברו, אנחנו עושים. עוד קצת סבלנות והמרכז שרק לפני 5 שנים היה נטוש ומוזנח יהיה מקום יפה שיהיה כייף יותר לבלות בו" יורה דוידי לאוויר את ההסבר שלו.

אם תשאלו את מתנגדיו שחלקם מפקפקים בעשייתו ואף מאשימים כי כיוון לקראת הבחירות התחלה של פרויקטים רבים  לא נעשה הרבה ב-4 וחצי שנות כהונתו אבל מבחינתו "אי אפשר לטשטש את העובדות. הציבור בשדרות לא טיפש, במיוחד תושבים שחיים בעיר המון שנים ויודעים מה היה קודם".

איך אתה מסכם כמעט קדנציה (4.5 שנים)?

"זה סיפוק אדיר, לראות תושבים שחזרה להם הגאווה לעיר שלהם, לראות תושבים שאוהבים את העיר שלהם, לראות את מה שקורה בחינוך, בתשתיות, בפיתוח של העיר, אפשר לומר בכל תחום. אנחנו לקראת מהלכים עוד יותר גדולים שישנו את פני העיר לדורות, אין לי ספק שאת כל מה שלא סיימנו בקדנציה הנוכחית נמשיך בקדנציה הבאה".

תושב מן השורה שעכשיו צריך לסכם את הקדנציה, איפה הוא רואה את השינוי?

"השינוי הוא שהתושב במרכז. זה מתחיל מכך שכל פניה לפניות הציבור מטופלת ברמה האישית של הנהג והעוזרים שלי. בתחילת הקדנציה הוצאתי חוברת עם התחומים שבהם אנחנו נעסוק ויצרנו שינוי, אנחנו מקשיבים לתושב ופוגשים אותו בסיורים, אני לא ראש עיר שחי באולימפוס.  אני יכול להעיד על העשייה שלי ולהגיד שאני קם כל בוקר ועובד 24 שעות ביממה למעט כמה שעות שאני ישן, אבל עובד בשמחה, מגיע לפה עם חדוות יצירה ורצון גדול שמתממש כל יום שכמובן נעשה בשיתוף עם הרבה גורמים כמו הממשלה, קרנות, עובדי העירייה, המנכ"ל וחברי המועצה. זאת ספינה אחת שהולכת באפיק חיובי וטוב ואת הציון אני משאיר לתושבים, הם יחליטו. אם התושב שלא קיבל אף פעם שירות עכשיו מקבל שירות ברמה גבוהה מאוד ואנחנו גם כל הזמן עובדים לשפר את זה".

ובכל זאת, אנחנו רוצים לדעת מה השתנה באופן פרטני יותר.

"דוגמא מצויינת היא השפ"פים (שטח פרטי פתוח) שבשכונת יצחק רבין, במשך שנים התאורה שם לא הייתה מחוברת לעירייה ולא פעלה. החלפנו את כל הפנסים לסולאריים ועכשיו יש תאורה, הנה הודעה שקיבלתי מתושבת העיר: 'אני גרה בשדרות 19 שנה, זאת הפעם הראשונה שיש לי אור במשעול. ישר כוח לראש העיר ולכל העוסקים במלאכה'. זה לא משהו נדיר שאני מקבל, זה יום-יום ושעה-שעה. יש קשר רציף עם התושבים, הם מרגישים שמקשיבים להם, שהם שותפים לתהליך. הם גאים בעיר שלהם ומתהדרים בה, כיף לראות את זה".

אבל גם בקדנציה הקודמת היו תוכניות ופיתוח.

"היו מקומות שוממים, שמו כמה מתקני כושר על אדמה, אני לא נכנס לזה. אני שמח שאחרי שהבטחתי קיימתי. אני זוכר שבישיבת המועצה אמרתי שבשדרות יהיו מדשאות ומזרקות עם מים ואמרו מה פתאום זה יכול להיות רק ברעננה או תל אביב, אמרתי שיחכו ונראה מה יהיה, אז הנה שיבואו לפתיחה של פארק קנדה שחנכנו השבוע".

אלון דוידי ויהודית אוליאל. צילום: אורי גבאי
אלון דוידי ויהודית אוליאל. צילום: אורי גבאי

"כשאתה מנהל קמפיין הוא צריך להיות עם אמת"

בעוד קצת יותר מחצי שנה תושבי שדרות ילכו שוב לקלפי. בפוליטיקה המקומית יש הטוענים כי ניצחונו של דוידי מובטח, מתנגדיו משוכנעים כי איחוד השורות סביב מועמד אחד יביא למאבק צמוד שגולתו צפוי להתמקד בעניין הדתי והאשמות ל"השתלטות על העיר". אפשר לומר שמבחינת אופוזיציה דוידי מתמודד עם מתנגדים נוחים יחסית במועצת העיר אבל מחוץ למועצת העיר, ברשת החברתית יש לו מתנגדים שמבקרים אותו בכל נושא, אחד מהם פרדריק גרניט שמעלה סרטונים שערוכים מקצועית היטב.

יש קמפיין שטוען נגדך שאתה מנהל סוג של קמפיין אשליות כמו להצטלם ליד פרויקט חדש שבנייתו טרם החלה?

"אין ספק שהתושבים חיים בחלום ורוד של עשייה מבורכת שנעשית כל יום ואני רואה אותם. אני רואה את התגובות בפייסבוק וברחובות, יש שיח בריא ואמיתי שהתושבים לא מפחדים לדבר ומרגישים שמישהו מקשיב להם. כמישהו פונה אין נושא שלא עולה ואנחנו בודקים אותו, גם מהמבקרים שלנו ואלו שעושים זאת בצורה לא נאותה. תמיד אנחנו מנסים לברור את האמת שהוא הדבר החשוב למען התושבים ולקיים אותו".

צפית בסרטונים של פרדריק?

"באופן אישי אין לי פייסבוק, אמנם יש לי את הדף הציבורי הפופולרי בשדרות, אבל אני פחות משוטט בפייסבוק. גם תושבים שפונים דרך פייסבוק אני מבקש שיפנו דרך ההודעות האישיות. בנוגע לפרדריק, אני טוען שכל מי שחושב שהוא יכול להועיל לציבור מוזמן לעשות. מבחינתי הדמוקרטיה מנצחת וכולם רשאים להתמודד, מי שחושב שיכול להועיל לתושבי שדרות אני אשמח מאוד, כמובן שצריך לעשות את זה בצורה נאותה שמכבדת את כולם. מה שבטוח הכי קל זה לכתוב פוסטים בפייסבוק ולא להבין את המורכבות של כל פרויקט, אנחנו תמיד עושים את השתדלות לבצע דברים על הצד הטוב ביותר".

אל רשימת המבקרים של דוידי הצטרף לאחרונה גם  ראש עיריית שדרות לשעבר אלי מויאל שבראיון ל'דין וחשבון' תקף אותו בחריפות. "דוידי לא ניצח בבחירות האלה, בוסקילה הפסיד מאשר דוידי ניצח. הציבור הצביע הצבעת מחאה נגד בוסקילה. אם היית שם גפרור במקום דוידי בבחירות האלה הוא היה מקבל את אותם האחוזים" אמר בין היתר מויאל שטען כי מספר רבנים ביניהם ראש ישיבת ההסדר הרב דוד פנדל מובילים את ההקצה הדתית בשדרות וכי הם מכתיבים לדוידי מה לעשות. "אני אומר שאם בבחירות האלה דוידי ינצח, בבחירות הבאות אני ואתה צריכים לחשוב אולי אנחנו צריכים לעזוב. הכבישים יסגרו בשבת, לא תוכלו לנסוע, יהיה פה בני ברק. הרי זה כתוב שחור על גבי לבן. זה שהם משתמשים בדוידי כמי שמחסה עליהם את הערווה, מאחריו עומדים הקיצוניים שבקיצוניים. הוא הגוי של שבת שלהם, דוידי. מי שעומד מאחורי הרעיון זה הקיצוניים שבקיצוניים של הדתיים ודוידי חושב שהוא גיבור. שום דבר! הם משתמשים בו כמו פיון על שולחן שחמט".

מה חשבת על הדברים שאמר מויאל?

"אין לי הרבה מה לומר, אין לי מושג למה הוא אמר את מה שאמר. מעולם לא שמתי את עצמי להיות המסביר של אלי מויאל, כבודו במקומו מונח, הוא היה ראש העיר של שדרות עשר שנים, בסך הכל אנחנו מיודדים ואין לי כוונה לעסוק בדברים שהוא אומר".

באותו ראיון הוא טען שהרב פנדל מנהל את העיר בפועל וכי אתה רק "שליחם של רבנים קיצוניים"?

"לפי זכרוני אלי מויאל תמיד התגאה בקשר עם הרב פנדל ובחורי הישיבה שעושים המון למען שדרות. כמו שציינתי קודם כי אין עניין להתייחס לטענות לא רציניות. אני רק יכול לומר שהרב פנדל ידיד שלי כמו שעוד הרבה רבנים ידידים שלי כמו הרב פיזם ומכובדים רבים נוספים. יש כאן לא יותר מניסיון לייצר מצג שווא במטרה ברורה להוביל את הדיון למקום אחר"

סביר להניח  שבמערכת הבחירות  האש תכוון לשם, לעניין הדתי?

"גם ב-2 מערכות הבחירות הקודמות שבהם השתתפתי ניסו לכיוון לשם את האש. אני לא מבין למה, זה לא הצליח כי זה לא אמיתי. כשאתה מנהל קמפיין הוא צריך להיות עם אמת, אם אתה בא נגד אנשים שבאו לשדרות אז מה זה אומר? אחרי שראיתי את הסרט 'סאלח פה זה ארץ ישראל' היה לי למחרת ראיון לערוץ 2 ואמרתי שאני חושב שהדבר היפה של שדרות היא שהיא מקבלת את כולם, היא קמה בשנות החמישים, היא קלטה את הבוכרים, הקווקאזים, הרוסית, האתיופית, בני משה וגם אותי ואת בני משפחתי ואנחנו מחזירים את האהבה".

אלון דוידי. צילום: אורי גבאי
אלון דוידי. צילום: אורי גבאי

"אין בארץ עיר שעברה מהפך כמו ששדרות"

כאשר מסתובבים ברחבי שדרות קשה שלא להבחין בעבודות פיתוח שמבוצעות כמעט בכל אזור שתבקרו בו. מה שכן, בלא מעט מקרים קשה להתעלם מכך שישנם עבודות שאורכות זמן רב מדי, כך למשל בניית הכביש למעונות הסטודנטים שתקוע כבר 4 שנים.

למה יש פרויקטים שלוקחים זמן רב?

"יש דברים שהם לא נתקעים בגלל כסף כי אנחנו יודעים להשיג כסף, יש דברים שנתקעים. לדוגמא צריך לפתוח עכשיו מדרכה, וחברת החשמל צריכה לאשר לך ואז צריך לפנות לחברת הוט שיש לה כבלים מתחת וצריכה לאשר ולכן אנחנו צריכים להמתין. בכיכר אתה יכול לפתוח את העבודה כשאתה בעדיפות נמוכה בהוט כי יש עשרות פרויקטים. יש דברים שנתקעים חודשיים-שלושה ולפעמים אתה גם נתקע עם קבלן גרוע מאוד ולכן אנחנו גם דואגים שזאת תהיה עבודתו האחרונה ואנחנו גם קונסים אותו בצורה קשה ביותר. יש פרויקטים שרצים ויש כאלה שתקועים אבל בסך הכל יש אווירת עשייה ופעולה תמידית. יש דברים שנתקעו כמו הכביש של מעונות הסטודנטים אבל זהו, זה עומד להיגמר. יש מקומות שלוקחים יותר זמן ויש מקומות שלוקחים פחות זמן".

כשנכנסת לתפקיד היו לך לא מעט בעיות להתמודד איתם ודיברנו עליהם לא מעט בעבר, המצב כיום אחרי 4.5 שנים?

"אין בארץ עיר בסדר גודל של שדרות שעברה מהפך כמו ששדרות עברה בקדנציה הזאת. בוא נתחיל מאחד הנושאים הכי חשובים- עובדי העירייה שהם הלב שמניע את העיר. להזכירך העובדים לא קיבלו שכר בזמן, לא הפרישו להם תנאים סוציאליים, לא קיבלו תקנים של שכר במשך שנים, בקדנציה שלי המשכורת לא איחרה אף פעם, העובדים לא היו צריכים להמתין חודשים רבים לדמי ההבראה. כל נושא של שירות לתושב שזה מהפכה של ממש.  בארבע השנים האחרונות לבד הקמנו 25-30 גני שעשועים ברחבי העיר, אלה מספרים לא נורמליים אבל זה מתוך כבוד שלי לתושבים ורצון שלי לאפשר לעיר להפוך להיות עיר מובילה שנעים לגור בה. הבוקר פגשתי תושבת שאמרה לי שהיא חזרה לעיר אחרי שעזבה, היא מוצאת בה תוכן מבחינה תרבותית וחינוך, היא שמחה לגור פה. המספרים מדברים. בסופו של דבר מבחינתי אני כאן לעוד המון שנים ונמשיך להשקיע בפיתוח של העיר הוותיקה לצד הפיתוח של השכונות החדשות, העשייה שלי כיום לא מתעסקת רק בראייה המצומצמת של חצי שנה-שנה הקרובה אלא אני עוסק בבניין העיר לעשרות שנים. גם מבחינת תעסוקה אנחנו נחתום בקרוב על הסכם גבולות חדש מול שער הנגב שמספח אלינו אלפי דונם חדשים, יהיה גם שינוי תמהיל בהכנסות שלנו מול שער הנגב, כמובן לא מתוך דריסה שלהם אלא מתוך הבנה שלהם ששדרות היא העיר המובילה והמשמעותית ביותר שיכולה לאפשר את הפיתוח של האזור הזה, אלו דברים שלוקחים זמן".

נגעת קודם בסוגיית השירות לתושבים, מה באמת יש היום שלא היה קודם מבחינת השירות לתושב?

"יש מסך ענק בכניסה למוקד עם כל הנתונים, הוספנו מוקדנים בשפה הרוסית והאמהרית, יש שם עובדים 24 שעות מסביב לשעון, הצבת מדדים. רק לפני כשבועיים עברנו תרגיל שנקרא המירוץ למיליון בו התמודדו מנהלי האגפים והמחלקות עם כל מיני משימות לא נורמליות שהם צריכים לעמוד מול התושבים מתוך הנחה שהתושב הוא הלקוח שלנו והוא צריך להיות מרוצה, מבחינת המהירות שאנחנו עונים לבקשתו, מבחינת איכות הטיפול והמשוב שאנחנו מקבלים אחר כך. הדבר הזה לא היה, והיום הוא נמצא. כמובן שחנה רפאלי מנהלת המוקד עשתה את מיטב מאמציה אבל היא הייתה לבד. היום יש מערכת שלמה וחנה עושה עבודה נפלאה ביחד עם המנהל שלהם שמעון אדרי בנושא התעשייה שזה גם משהו שאנחנו נכנסים אליו. יהיה אזור תעשייה נקי, מסודר ומואר. בתאכלס – הסיפור האמיתי הוא שתשקיע קודם כל במה שיש את כל מה שאתה יכול ורק אז תתפנה לבנות. זה מה שקורה בשדרות, אנחנו משקיעים המון בכל מה שנמצא – בשכונות הותיקות, בבלוקים, השצ"פים, הקמת הפארקים והתאורה ועכשיו אנחנו צובעים את עמודי התאורה בכל העיר. אני לקחתי על עצמי שכל פינה בעיר תהיה מגוננת או עם שביל או מוסד ציבורי חינוכי, לא רוצה שתהיה אדמה או שטחים שהם לא מתוקתקים. המהפכה האדירה שאנחנו עושים עם המוטמנים – תחשבו על זה. למעלה מ-200 פחים מוטמנים ברחבי העיר. עכשיו אנחנו הולכים לתחום את הפחים ופינות הגזם. אלו דברים שלא היו. אנחנו הולכים להקים תחנות סולאריות לטעינת טלפונים סלולאריים ברחבי העיר. אני מרגיש שיש לי עבודת צוות, סגני ראש העיר שכל אחד מהם לוקח את האחריות שלו וממלאת מקום ראש העיר הנפלאה יהודית אוליאל, גם חברי המועצה שלוקחים את התיקים שלהם ברצינות, מנהלי האגפים שעושים את העבודה, המנכ"ל טל טורן, המנכ"לים של החברה הכלכלית, המתנ"ס, הקרן לפיתוח. כל הצוות הזה עובד ולוקח על עצמו משימות וזה כיף לראות את העשייה הגדולה".

מה התוכניות עד לתום הקדנציה?

"המשך עשייה ופיתוח של העיר. נשקיע מיליוני שקלים בשיקום השכונות ובניינים בעיר. עכשיו התחלנו לצבוע את עמודי התאורה, השילוט היפה שפורסם מתחיל לקום אחרי החג, יהיה שילוט אחיד ומואר בתאורה סולארית, יהיו גם שלטים לשכונות ופיסול שמייצג את שם השכונה, הקמת חמישה מועדוני נוער בעיר לכל המגזרים. נמשיך להשקיע במועדוני הקשישים, הקמת פארק המוסיקה שמשתרע על פני 40 דונם בהשקעה של 40 מיליון ₪ שבמרכזו יהיה אגם מים, נשקיע בתשתיות בשכונת בן גוריון, נעבוד על הקמת גבעת הגיבורים ברשותו של קובי כמובן שבה ננציח את כל החיילים והקצינים הגיבורים שנפלו בהגנה על העיר שדרות ועוטף עזה. הולך להיות לנו קיץ מטריף שהתושבים לא יצטרכו לצאת החוצה. כל הקיץ יהיה מלא בהופעות עם פעילות להורים ולילדים, נסיעות וטיולים, פתיחת הקיץ עם משה פרץ ונועה קירל, סיום הקיץ עם עידן עמדי ועומר אדם, פעילות סינמטק בשכונות, שני בפארק, רותם סלע, אביהו מדינה, ציפי שביט, פעילות אתנית ועוד".

אלון דוידי. צילום: אורי גבאי
 אלון דוידי. צילום: אורי גבאי

"הארנונה בשדרות הכי נמוכה בארץ"

אחד הנושאים שגררו ביקורת נוקבת נגד דוידי זה העלאות הארנונה שביצע וכן יישום של סעיפים שבעבר לא בוצעה לגביהם גבייה כמו מרפסות, מחסנים, חניות , מס שילוט ועוד. הטענה העיקרית שהופנתה לעברו שיד אחת של המדינה נותנת ויד שנייה של העירייה לוקחת. "עובדתית הייתה העלאה כחלק מתוכנית ההבראה שהתחייבנו אליה כדי להוציא את העגלה שהייתה תקועה עמוק בבוץ, מה שעוד עובדתי שהשגתי הנחה גדולה יותר לתושבים" הסביר בעבר דוידי. גם בישיבת המועצה האחרונה הסוגיה עלתה לאחר שחבר המועצה הרצל שאובי הציע כי לאור המצב הכספי היציב של העירייה יש להפחית במיסים. "גם מי שהעלה את זה לסדר יודע שזה לא אפשרי . בשנה כזאת שום דבר לא היה מאושר, ניסינו לשנות ולא אישרו לנו. אני מתכוון לבדוק את הנושא. אני תמיד קשוב לתושבים, דיברו על משאיות – הם יצאו מהעיר. זה לקח זמן אבל זה קרה. לא כל דבר הוא זבנג וגמרנו".

יש נושאים שיש ביכולת לשנות כמו ארנונת המרפסות שאפילו בערים הגדולות לא גובים?

"אנחנו פועלים על פי צווי ארנונה ותקנות שקבעו קודמי בתפקיד. צריך להבהיר שבכל מקרה התעריפים בשדרות הם הכי זולים בארץ, בלי כל הסיפורי פוגי. אני פועל לפי חוק וזה הצו. זה בדיוק כמו העניין של השילוט שגם קודמי בתפקיד קבעו".

בעניין השילוט, למה גובים מבעלי עסקים בעבור מדבקות על חלונות? הרי ברור ששלט זה שלט.

"אי אפשר לבוא אלי בטענות לגבי זה כי קודמי בתפקיד קבעו את זה. אני חייב לפעול על פי חוק. באים כל מיני אנשים וכותבים שדוידי עשה סקר נכסים, מה זאת אומרת? יש אזור תעשייה, הגיוני שמפעל יהיה במטראז' מסוים שלא מתאים לגודלו האמיתי? עשינו שוויון לכולם. בסופו של דבר יש כאלה שהמחיר עלה וכאלו שהוא ירד. אני יכול להבטיח דבר אחד והוא שתושבי שדרות משלמים את הארנונה הכי נמוכה במדינת ישראל, אין שום מקום שמשלם את הסכומים האלה, תבדקו אותי".

הטענה שכאשר תבוטל ההנחה הגדולה התושבים ירגישו את זה היטב בכיס?

"כשלא תהיה ההנחה – אני פה מה גם להבנתי עזה לא תתרחק או תיעלם והאיום הביטחוני לצערי חי וקיים אלא אם יהיה שלום משהו שלא נראה באופק. לא יכולים לבוא ולהגיד תחייב את זה ואת זה לא, זה לא עובד ככה. אתה מפלה ואני לא מתכוון להפלות אף אחד ולכן נעשה סקר נכסים ועובדה שהתושבים מקבלים בריבית דה ריבית בחזרה את הכל – במלגות, בסבסוד של החוגים, בסבסוד של המופעים, בשירותים שהם מקבלים בחינם, בתשתיות, בניקיון. שים לב למשהו בראיון הזה – אחרי 4 שנים לא שאלת אותי שאלה אחת על גינון וניקיון?

גם מי שמתנגד לך צריך להסכים שיש שינוי דרמטי. אגב, מדוע עדיין יש חשב מלווה לעירייה?

"אנחנו סיימנו עם תוכנית ההבראה, אחרי הרבה שנים העיר יצאה מזה. מכיוון שיש בחירות באופק החוק אומר שבשנה כזאת ישאר חשב מלווה. אין לי בעיה עם זה, שיעשה את עבודתו בצורה מסודרת מול המנכ"ל, אני מדי פעם פוגש אותו ומתייעץ איתו, והכל בסדר".

מבחינה פוליטית בנוגע ל רשימתך למועצת העיר, ההרכב נשאר כפי שהיה בבחירות האחרונות?

"בוודאי, יש לי רשימה מצוינת. בכלל, אני שמח מחברי הקואליציה שלי, אחלה חבר'ה. כל מי שעובד יוזמן להמשיך להיות איתי, אני חושב שהם עושים עבודה מצויינת. הרשימה שלי היא רשימה טובה, יש לי שותפים נאמנים שטובת הציבור לנגד עיניהם ועושים עבודה טובה כל אחד בתחומו. אנחנו ממשיכים בעזרת השם לאורך שנים. הוכחתי בקדנציה האחרונה שאנחנו לא רק מדברים".

האם יש מחשבות על הכנסת?

"להיות חבר כנסת זה לא בתוכניות שלי. אני נהנה מכל רגע פה ואני מתכוון, כל עוד התושבים ימשיכו לתת לי את הקרדיט, להמשיך לעסוק בעשייה בעיר שנים רבות. האמרה הכי חשובה מבחינתי היא שחזרה הגאווה לעיר שדרות. תושבים חזרו להיות גאים בעיר שלהם, זאת התחושה שלי".

לכתבה הבאה:

חלום שמתגשם

גו'לי ויעקב בר יוחאי משדרות הספיקו לדלג בשנים האחרונות בין 10 דירות שכורות. עידן ואיילת …

תגובה אחת

  1. בס"ד
    זכינו לראש עיר נהדר..ראש צעיר..ראש של עשיה..להיתחשבות בתושבים בהכל.
    מקווה שכל תוכנית פיתוח..יעמוד לנגד עניו התושב.שלא יפגע באיזה שהיא צורה.במיוחד."בהמצאת חניון לרכבים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.