יום שני , 24 ספטמבר 2018
דף הבית / רכילות / אלברטו

אלברטו

הצוות הבכיר של 'דין וחשבון' ו'שדרונט', אורי גבאי וניר וקנין ביקרו השבוע אצל עדן ממקסיקו 07 ויצאו מרוצים עד השמיים מהטעם המשובח של הטורטייה שאגב הוא מכין במקום במכשיר מיוחד. מי שעוד לא ניסה את הטעם המקסיקני חייב למהר לשם לנסות.
בשבוע שעבר נפל דבר בעיר שדרות. שאול ברנס מוותיקי העיר ותנועת הליכוד הלך לעולמו לאחר אירוע מוחי שפקד אותו. שאול ז"ל זכור לכולנו כאדם חייכן וצעיר בנפשו. במערכות הבחירות בעיר נוכחותו הייתה בולטת מאוד. הוא הביא את הרעיון של הרכב עם השלטים בגובה והיה מעורב מאוד בכל האווירה הפוליטית. לרבים הוא גם זכור עם הסופגניות המיוחדות שהיה אוהב להכין ולחלק אותן לכולם. אלברטו מרגיש בחסרונו של שאול היקר! יהי זכרו ברוך. אמן!
רינה שטיינברג וליז עזרה הגיעו למסעדת ההודית החדשה בשדרות ונהנו ממאכלים מיוחדים וכמובן טעימים. אלברטו לא מופתע מכיוון שהוא יודע מה זה אוכל הודי…החצי השני שלו הודית.
אלברטו מבקש להזהיר את ציבור הנהגים בשדרות והסביבה עקב הצטרפותה של נהגת חדשה ומסוכנת העונה לשם נועה שושן. נועה עברה טסט ראשון אצל גדול מורה הנהיגה ניר וענונו….בשעה טובה!!!


את מינו בר כולם מכירים ואף אוהבים, אלברטו יכיר לכם גם את האבא של מינו היקר. הם התארחו אצל אלברטו והייתה שיחה מעניינת ומרגשת.

כשמוריס פגש את שרון… נהג המונית מוריס בן אבו פגש את נהג האוטובוס החביב שרון באקראי ואז ניהלו שיחה מעניינת ששכחו שמאחור יש פקק תנועה. אלברטו יכול להבטיח לכם שמדובר בשני נהגים מעולים וזהירים.
רותם היפה מבאר שבע הגיעה לעשות החלקה זאן דה פראל אצל המחליק הבנילאומי שלנו מאור בן שטרית, רגע לפני שיצאה מהמספרה מרוצה היא ביקשה להכריז שהיא לא תתפשר לעולם ותחזור למאור שכמו תמיד עושה עבודה מושלמת, לא סתם מכל הארץ באים ללמוד ממנו איך עושים את זה.

 

לכתבה הבאה:

מלכה!

כוכבת השער של 'דין וחשבון' לפני שבועיים, ניקול איסקוב בת ה-14.5 הביאה לנו הרבה כבוד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.