יום שני , 16 דצמבר 2019
דף הבית / חדשות / בדרכים / בן 17 משדרות נהג ללא רישיון והתנגש במשאית חונה

בן 17 משדרות נהג ללא רישיון והתנגש במשאית חונה

מחקירת המשטרה עולה כי הצעיר גנב את הרכב מאחותו, כשהבחין בניידת משטרה ניסה להימלט. רק בנס האירוע הזה לא הסתיים בהרוגים.   

למרות שבעבר כבר נתפס נוהג ללא רישיון, צעיר בן 17 משדרות שוב עשה את הטעות רק שהפעם היא כמעט עלתה לו בחייו ושל יושבי הרכב. בעוד שלושה חודשים צפוי להתקיים משפטו בגין העבירה הקודמת אבל זה לא הפריע לו להמשיך לנהוג ללא רשיון. כשחבריו עמו ברכב ולאחר שהבחין בניידת המשטרה, ניסה הנהג להימלט בנסיעה אך התנגש במשאית חונה. בדיקת האירוע העלתה כי את הרכב גנב מאחותו. "האירוע יכול היה גם להסתיים בפציעות קשות של יושבי הרכב" ציינו במשטרה.

כאמור, סיור שגרתי ברחבי העיר שדרות שערכו שוטרי הסיור ביום שלישי בלילה, הפך במהרה לאירוע בו רכב החל נמלט מפניהם עד שהתנגש במשאית חונה ולמעצרם של מספר צעירים תושבי העיר בגילאי 18, בדיקת נסיבות המקרה העלתה כי נהג הרכב כלל אין ברשותו רישיון נהיגה, ואין זאת הפעם הראשונה בה נתפס בגין עבירה זאת ובחודש מאי הקרוב צפוי להתחיל משפטו בעקבות המקרה הקודם בו נתפס, בשנת 2016. בנוסף לכך, התברר כי את הרכב בו נהג לקח ללא רשות בעלת הרכב, אחותו, שהופתעה גם היא לגלות כי רכבה מעורב בתאונה.

"במהלך פעילות שוטרי הסיור הלילה בעיר שדרות, הבחינו השוטרים ברכב פרטי שעורר את חשדם בסמוך לכיכר התופים. בתגובה לסימון השוטרים לנהג הרכב לעצור לבדיקתו, החל הנהג להגביר מהירותו בניסיון להימלט מידי החוק" נמסר מהמשטרה. "באחד מהרחובות הסמוכים נעצר הרכב לאחר שפגע בפינתה האחורית של משאית שחנתה במקום, אז החלו יושבי הרכב לצאת מהרכב ישירות לידיהם של השוטרים. אחד הצעירים שישב ברכב הצליח להימלט אל מבנה סמוך אך לאחר דקות ספורות יצא לכיוון השוטרים וטען כי כלל לא היה ברכב. בדיקת השוטרים העלתה כי נהג הרכב כלל לא מורשה לנהיגה וכלל המעורבים הועברו לחקירה בתחנת המשטרה. בסיום עדותם שוחררו נוסעי הרכב ונהג הרכב שוחרר גם הוא לאחר חקירתו, בה קשר עצמו למיוחס לו, בתנאים מגבילים למעצר בית.

בתוך כך, מקרה זה שאומנם כולו באשמת נער בן 17 חשף עד כמה יכולה להיות מסוכנת חניית משאיות בתוך העיר, במקרה זה על ציר תנועה ראשי. מקרה זה הסתיים בנס ללא הרוגים, לפני שיהיה מאוחר ויקרה אסון יש בהקדם למצוא פיתרון לסכנה המתקתקת הזאת.

 

לכתבה הבאה:

לזכרה של טלי: עמדה החייאה במושב יכיני

בטקס מרגש במעמד מנהל מרחב לכיש במד"א ובני משפחה נחנכה עמדת החייאה לזכרה של טלי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.