יום רביעי , 26 ספטמבר 2018
דף הבית / חדשות / בנייה חדשה בשדרות: בנייני קומות מוכנים בשיטה קנדית

בנייה חדשה בשדרות: בנייני קומות מוכנים בשיטה קנדית

חברת ECOBUILD, שמייבאת את מוצרי הבנייה המתקדמים של חברת NUDURA הקנדית, מציגה מהירות בנייה שטרם נראתה בישראל. החברה נמצאת, בין היתר, בעיצומו של פרויקט להקמת שלד של שני בנייני קומות בני 10 דירות בעיר שדרות בתוך כחודש בלבד

חברת ECOBUILD, שמייבאת את מוצרי הבנייה המתקדמים של חברת NUDURA הקנדית, נמצאת בעיצומו של פרויקט חדש להקמת שני בניינים בני 3 קומות בעיר שדרות.  החברה סיפקה עבור הפרויקט מוצרים מתקדמים לבניית כ-5,000 מ"ר בשווי כולל של כשני מיליון ₪. החברה נמצאת בימים אלה בעיצומם של פרויקטים נוספים בכל הארץ מקריית שמונה ועד אילת.

מדובר במוצרי בנייה מתקדמים ואקולוגיים, על בסיס חומר מיוחד בשם פוליסטירן מוקצף שרובו ממוחזר והיתר ניתן למחזור. שיטה זו נקראת – ICF  – Insulated Concrete Forms )בנייה באמצעות טפסי או תבניות מבודדות ליציקת קירות בטון(. בניית השלד של שני הבניינים באמצעות מוצרי הבנייה המתקדמים של החברה צפויה להסתיים בתוך כחודש אחד בלבד, לעומת כ-8 חודשים עד שנה באמצעות שיטת הבנייה הקונבנציונאלית המסורתית.

חברת ECOBUILD מקיימת כל העת הכשרה בחינם לקבלנים ובעלי מקצוע לשיטת הבנייה המתקדמת, של מוצרי NUDURA, כך שהקבלן יוכל בעצמו להפוך למבצע. בנוסף, גורמים מקצועיים מטעם החברה מבצעים פיקוח הדוק באתרי בנייה רבים ברחבי הארץ בכדי לוודא שהעבודה מתבצעת בצורה המקצועית ביותר ועל פי הוראות היצרן בכדי שיוכלו ליהנות מ-60  שנות האחריות שנותנת החברה הקנדית NUDURA כל עוד בונים על פי ההוראות.

מנכ"ל חברת EcoBuild, דורון ערוסי: "ישראל היא מעצמה טכנולוגית בתחומים רבים ומגוונים, אך בכל הקשור לענף הבנייה, היא נמצאת הרחק מאחור לעומת מדינות המערב. שוק הבנייה בישראל צמא לטכנולוגיות בנייה חדשות, מתועשות, מהירות ואיכותיות. אנו זוכים להתעניינות עצומה, סגרנו כבר מספר עסקאות גדולות ואנחנו נמצאים בהליכים מתקדמים לעסקאות נוספות. אנו מגייסים קבלנים בכל רחבי ישראל בכדי לעמוד בביקוש, אני קורא לקבלנים מתאימים ליצור אתנו קשר ולהצטרף להצלחה שלנו ללא שום עלויות מצדם".

לכתבה הבאה:

"אני מפחדת שישביתו לי את הילד": כך מתנהל גן רב-גילאי בנתיבות

פעוטות בני 3 יחד עם ילדים הכפולים מהם בגיל- באותו הגן. אל מערכת 'שדרונט' הגיעה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.