יום שני , 16 יולי 2018
דף הבית / חדשות / בצער וכאב נפרדים מאהרל'ה רפאלי

בצער וכאב נפרדים מאהרל'ה רפאלי

הלילה הלך לעולמו לאחר מחלה קשה אהרל'ה רפאלי (61) , עובד ציבור מוכר ובן לאחת המשפחות הראשונות שהגיעו לעיר בימי המעברה.

תושבי העיר שדרות התעוררו הבוקר לעוד בשורה קשה: אהרל'ה רפאלי מהילדים הראשונים שנולדו בעיר עם עליית הוריו מפרס למעברה בשדרות, הלך לעולמו בגיל 61 לאחר שהתמודד עם מחלת הסרטן. בשבועות האחרונים חלה התדרדרות דרמטית במצבו, בשבוע האחרון עיר שלמה התפללה למען רפואתו אך הוא נכנע למחלה הארורה.

תושבים רבים מבכים הבוקר את לכתו של האיש שידע תמיד לפזר אופטימיות לכל הסובבים אותו, רבים הכירו אותו בשל תפקידו הציבורי באגף לשירותים חברתיים שם סייע רבות לתושבים, בנוסף הוא היה פעיל מאוד בחוג לריקודי עם שמתקיים פעם בשבוע באולם בית העם הישן.

"חבר יקר מאוד, ראה כמה אתה חסר לכל כל הרבה אנשים. נכנסת לליבם של המון, אהבת את כולם וכולם אהבו אותך. הבאת שמחה בלב רבים, וזו מעלה גדולה מאוד" כתב לו יהודה אביטן עמיתו לאגף לשירותים חברתיים בעיריית שדרות, "הגמרא במסכת תענית מספרת על אחד האמוראים, שהסתובב בשוק העיר, והתלווה אליו אליהו הנביא. אמר לו אליהו הנביא, שבכל השוק אין ולו אדם אחד, שהוא בן העולם הבא, כולל אותו אמורא. אחר כך הצביע לו על שניים, שנכנסו לשוק, ואמר לו שהם כן בני העולם הבא. רץ אליהם ושאלם לעיסוקם, ענו לו: 'אינשי בדיחי אנן' – אנו עוסקים בבידור, ומתהלכים ממקום למקום, וכל פעם שאנו רואים אנשים עצובים, אנו מבדרים אותם". ככה היה חברי הטוב, איש שמח שמאיר פנים לכל אחד ומשמח את כולם. בן עולם הבא אתה. ידענו הרבה אחד על השני , ואני יכול לומר בוודאות, שהנסיונות שבהן התנסה ועמד , לא יכול אף אחד לעמוד. התמרק בחולי וייסורים . תחסר לי מאוד, אהרל'ה".

אחת מתמונותיו האחרונות של רפאלי ז"ל עם הרב הרצל שאובי.

חבר מועצת העיר הרצל שאובי שגדל עם רפאלי ביקר אותו לאחרונה בבית חולים נפרד בכאב: "אהרל'ה היה מוכר בשדרות כדמות ססגונית, סימפטי חביב, אדם שהיה אופטימי כל הזמן, אדם שכולם אהבו, תמיד שימח את האנשים, הייתה לו שמחת חיים מיוחדת גם בימים הקשים שבאנו לבקר אותו בבית החולים בכל פעם שהגעתי באתי עצוב ויצאתי שמח הוא השרה בי אופטימיות שמחה ותקווה. תמיד נשאנו תפילה לבורא עולם שיבטל את הגזירה הקשה התפללו וקיווני, אבל אנחנו מבינים שיש מקרים שבורא עולם יודע מה יותר טוב בשביל אותו אדם וכנראה בורא עולם החליט שמה שטוב לאהרל'ה זה שהוא יעלה לשמיים עצוב לנו שחמישה חודשים אחרי שהוא סיים את השנה על אמא שלו הוא מצטרף אליה והיא עכשיו לא תהייה לבד, אני בטוח שעכשיו הרבה יותר טוב לו. שולח תנחומים למשפחה ומחזק אותם לאחים לאחיות לבנות לבן יש לו ציבור גדול של אוהבים רבים יגיעו ללוויה היום בשעה 17:00 הכאב קשה התפקיד שלנו לדעת לקבל דברים קשים ולהתמודד איתם אני מתפלל לבורא עולם שיאמר דיי לצרותינו.

לכתבה הבאה:

ראש הממשלה נפגש הבוקר בשדרות עם ראשי רשויות מעוטף עזה

עקב הביקורות הרבות ותחת איפול תקשורתי כבד, הגיע הבוקר ראש הממשלה בנימין נתניהו לשדרות ונפגש …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.