יום שבת , 23 מרץ 2019
דף הבית / חדשות / בשורת שירותי הרפואה הדחופה מגיעה לשדרות

בשורת שירותי הרפואה הדחופה מגיעה לשדרות

ציפייה קיימת בקרב התושבים לקראת פתיחת מיון 'טרם' בעיר | במיון שירותי מעבדה, רנטגן והדמיה ויינתן בו מענה ברפואה דחופה בידי מיטב אנשי המקצוע ובתוך פרק זמן קצר | המיון נפתח בהשתדלותו של ראש העיר מר אלון דוידי ובהתאם לחזונו ומדיניותו של סגן שר הבריאות הרב ליצמן

מהפכת שירותי הרפואה הדחופה של 'טרם' מגיעה גם לשדרות: בקרב תושבי העיר קיימת ציפייה לקראת פתיחת מיון 'טרם' שצפוי לחולל מהפכה בשירותי הרפואה הדחופה באזור. המיון ייפתח במהלך השבוע הקרוב. המיון החדש של 'טרם' ינוהל בידי תושבת העיר, גב' ירו ששון מוותיקות עובדי 'טרם', והוא ישרת את התושבים שנזקקים לרפואה דחופה במהירות המקסימאלית מבלי לפגוע במקצועיות הטיפול ובמקרים מסוימים אף יעניק מענה רפואי במקרים שמצריכים אשפוז. המיון נפתח הודות להשתדלותו של ראש העיר מר אלון דוידי ובהתאם למדיניותו של סגן שר הבריאות הרב יעקב ליצמן.

המיון ברחוב סמטת הפלדה 2 יהיה פתוח בכל ימות השבוע כמו גם בשבתות ובחגים  כאשר בימים א' עד ה' בין השעות  19:00- 7:00 בבוקר וביום שישי החל מ-13:00 פתוח רצוף כל השבת עד יום ראשון ב7:00. מנהלי ונציגי קופות החולים הביעו את שביעות רצונם מפתיחת הסניף שיביא למענה עבור רבבות התושבים שלא יידרשו להיטלטל לבתי החולים בערים האחרות.

מנכ"ל 'טרם' נתן אפלבאום: "רשת 'טרם' חרטה על דגלה שירות רפואי מקצועי, איכות ללא פשרות, במהירות ובזמינות מרבית לצד שירות אדיב ומתחשב. אני שמח לפתוח את הסניף בשדרות, המצויה בעוטף עזה העומד בחזית ההגנה על המדינה, ולהביא את בשורת הרפואה הדחופה גם לתושבי העיר".

גב' ירו ששון מנהלת הסניף מוסיפה "תושבי שדרות יוכלו מעתה לקבל את שירותי הרפואה הדחופה המקצועיים והזמינים של 'טרם' גם בעירנו. כמי שעובדת ב'טרם' מזה שני עשורים אני יכולה להעיד על המהפכה שהיא מחוללת, ואני גאה שגם תושבי עירי ייהנו מעתה מהשירות החיוני".

אל מיוני 'טרם' ברחבי הארץ מגיעים חברי קופות החולים הנזקקים לטיפולים דחופים שמבקשים לקבל טיפול מקצועי ואיכותי וללא זמני המתנה ארוכים המאפיינים את חדרי המיון בבתי החולים. ל'טרם' הסדרים עם כל קופות החולים כאשר מהלקוח נדרשת השתתפות עצמית נמוכה משמעותית מאגרת חדר מיון.

במיון 'טרם' ניתנים שירותים מגוונים בידי בכירי אנשי המקצוע הרפואיים כאשר במיון מעטפת רחבה של שירותי מעבדה, רנטגן והדמיה, לצד טיפולים מגוונים בכל תחומי הרפואה הניתנים בידי רופאים בכירים. על פי נתוני 'טרם' חוסכים רוב רובם של המטופלים עם הגעתם ל'טרם' את ההגעה לחדרי המיון הסואנים ובכך משלימים את הטיפול המקצועי במסגרת מיון 'טרם' בתוך כשעה. את 'טרם' על כל סניפיו ברחבי הארץ פוקדים בכל שנה כמיליון איש שמטופלים על ידי הצוות הרפואי במקצועיות עם מיטב הציוד הרפואי.

לכתבה הבאה:

ממשיכים: מכבי שדרות ניצחה את הפועל לוד 0-3

מכבי שדרות ממשיכה ביכולת הטובה ושומרת על המקום הראשון, כשגברה בתוצאה 0-3 על הפועל לוד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.