שבת , 25 ינואר 2020
דף הבית / חדשות /  "בשם כל העם האמריקאי – אנחנו איתכם"
השגריר דיוויד פרידמן בביקור בתיכון בשדרות. צילום: רשת אמית

 "בשם כל העם האמריקאי – אנחנו איתכם"

דיוויד פרידמן, שגריר ארה"ב בישראל ערך ביקור מרגש בתיכון הקריה החינוכית הדתי בשדרות. במהלך הביקור הוא חשף את ההיכרות שלו עם אחיו של הרב דוד פנדל, ראש ישיבת ההסדר.

דייויד פרידמן, שגריר ארה"ב בישראל ביקר ביום שלישי בקריית חמ"ד אמי"ת בשדרות ונפגש עם תלמידי הישיבה התיכונית. בדברים שנשא בפניהם סיפר פרידמן כי הוא זוכר מבית הספר שהוא וחברו לכיתה הלל פנדל, (אח של ראש ישיבת ההסדר בעיר) "עשינו הרבה רעש בכיתה", הוא בירך בחום את התלמידים ואת כלל תושבי שדרות ואמר כי הוא מתפלל שתתקיים ברכת דוד המלך "יפול מצדך אלף ורבבה מימינך, אליך לא יגש"  "תהיו פה בטוחים ותשארו פה לנצח" והוסיף "בשם כל העם בארה"ב" , כי  "אנחנו איתכם ותומכים בכם, רק תמשיכו להיות יהודים נאמנים פה בשדרות"

מנהל קריית חמ"ד אמי"ת שדרות מר אסף בן דוד, הודה לשגריר על ביקור ואמר כי תלמידי שדרות מצליחים להגיע להישגים לימודיים, ערכיים  וחינוכיים למרות מציאות בטחונית לא קלה, וכי התלמידים ראויים לכל שבח על ההשקעה והאכפתיות. העיר שדרות מצליחה והחינוך בשדרות צומח.  הוא ציין כי בקרית החינוך נרשמה קפיצה משמעותית במספר הנבחנים בחמש יחידות באנגלית ובעוד מדדים איכותיים. "אנחנו בשדרות לא מפחדים ואנחנו כאן כדי להישאר ולהמשיך להתפתח ולצמוח בכל התחומים" הוסיף.

הרב ישראל אוחיון ראש הישיבה הודה לשגריר פרידמן ולראש ישיבת ההסדר הרב דוד פנדל, שיזם את המפגש: "רבים מהמחנכים שלנו, כולל מנהל הקריה,  בוגרי ישיבת ההסדר והחיבור בין הקריה והישיבה התיכונית לישיבת ההסדר נושא פירות ומשמעותי לתלמידינו. אנחנו שמחים שקול התורה נשמע בשדרות ומודים לרב פנדל על חזונו ההולך ומתגשם למען תושבי שדרות.

לכתבה הבאה:

מכבי ציון שדרות נפרדה בתיקו מקרית מלאכי

הקבוצה של עופר טלקר יצאה מרוצה משום ששיחקה בעשרה שחקנים החל מהדקה ה-23. לאחר שנקלעה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.