יום שישי , 19 יולי 2019
דף הבית / חדשות / גמלאי שדרות חגגו עצמאות עם אביבה אבידן

גמלאי שדרות חגגו עצמאות עם אביבה אבידן

אירועי יום העצמאות ה-70 למדינת ישראל לא פסחו על הגמלאים והגמלאיות של שדרות, הלוקחים חלק בפעילויות "גמלאים ונהנים".

ביום שני השבוע התקיימה ברחבת מגרש הכדורסל ליד המתנ"ס מסיבה גדולה, בה נהנו המשתתפים מהופעתה של הזמרת המוכשרת והוותיקה, אביבה אבידן, יחד עם להקתה. בין שיריה המוכרים: "פרי גנך", "יהיה בסדר" ו"כותל המזרח". המשתתפים אף נהנו ממספר שירים בשפה הרוסית.

מאות הגמלאים נהנו משולחנות מקושטים בכחול לבן, ערוכים במיטב האוכל הישראלי (פלאפל, חומוס, מטוגנים) שהוגש בשפע רב יחד עם בירה קרה.

האירוע נפתח במופע ריקודי עם של תלמידי כיתה ה' מביה"ס לאומנויות "שקמים-מעוז" בהובלת המורה זיווה בן שטרית שאחראית על הכוריאוגרפיה. התלמידים אף הזמינו את החוגגים לרקוד איתם.

במסגרת האירוע, צוין יום ההולדת של סוזן בוסקילה, רכזת מועדוני קשישים עירונית לקול מחיאות הכפיים של כלל החברים במועדונים ברחבי העיר.

מנהל האגף לשירותים חברתיים, אבי חליבה, ומנהלת המדור לטיפול באזרח הוותיק, אתי סדון, כיבדו את המעמד ודאגו שהאירוע יהיה ברמה הגבוהה ביותר.

מנהל האגף לשירותים חברתיים, אבי חליבה: "הפעילות לכבוד 70 שנים למדינה היא המשך מכלול התוכניות העתידיות לאוכלוסיית הקשישים והגמלאים ואין ספק כי פעילות ייחודית זו שהאגף מוביל בידיים שלובות עם שאר הגורמים העירוניים הינו מהפך תפיסתי ורואים את האושר הרב בקרב הוותיקים והגמלאים".

 לכתבה הבאה:

מרשים: 86.2% זכאות לבגרות בשדרות

תושבי שדרות יכולים להיות גאים – גם בשנת תשע"ח עירם מובילה באחוז הזכאות לבגרות מבין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.