יום ראשון , 21 יולי 2019
דף הבית / חדשות / החלטה דרמתית: מפקח הבחירות פסל את רשימתו של עו"ד אמיר פינטו
עו"ד אמיר פינטו
עו"ד אמיר פינטו

החלטה דרמתית: מפקח הבחירות פסל את רשימתו של עו"ד אמיר פינטו


בלעדי: המערכת הפוליטית בשדרות כמרקחה בעקבות הודעתו של המפקח על הבחירות בעיר אלדד כנפו, על פסילת רשימתו של עו"ד אמיר פינטו מהתמודדות לראשות ולמעוצת העיר עקב "ליקויים בחתימת בא כוח סיעת העבודה". עם זאת, במחנה פינטו מתכוונים לערער על ההחלטה.

המפקח על הבחירות בעיר שדרות, אלדד כנפו, הודיע היום (א') בוועדת הבחירות כי בשל ליקויים מטעם בא כוחה של מפלגת העבודה, אשר חתום על שתי רשימות שונות במערכת הבחירות המקומית- הוחלט לפסול את רשימתו של פינטו מלהתמודד לראשות ולמועצת העיר.

במחנה פינטו, עם זאת, לא מתכוונים לוותר כל כך מהר. לדברי גורם שנכח בוועדת הבחירות המקומית, העניין צפוי להגיע בימים הקרובים לפתחו של בית המשפט.

הזעם מכיוון פינטו מכוון בעיקר כלפי העובדה שהמפקח פסל את רשימתו, ולא את מועמדותה של יהודית אוליאל מלכה, שבא כוחה של סיעת העבודה חתום גם על רשימתה.

המועמד לראשות העיר עו"ד אמיר פינטו פרסם בדף הפייסבוק שלו:

"ביום שישי, בשעות בצהריים, שבוע לאחר שהחוברות שלי נבדקו ואושרו, הודיע לי מנהל הבחירות, מר אלדד כנפו, כי לא אוכל להתמודד בבחירות לראשות ולמועצת העיר בשל ליקוי טכני מגוחך משותף לי ולרשימת אלון דוידי אלא שאותי רוצים לפסול ואת הרשימה של דוידי באופן תמוה ומעורר שאלות לא.

אני מודיע כאן בצורה ברורה ונחרצת אף אחד לא ימנע ממני ומתושבי את שדרות את האפשרות לקיים בחירות דמוקרטיות. רק התושבים יחליטו על עתידם. אני אלחם על זכותי ועל זכותם של תושבי שדרות לקיים בחירות ולבחור במועמד מטעמם."

בהמשך הפוסט הציג פינטו הוכחות לכך שאכן הגיש את הטפסים כדת וכדין, וזכה לאישור המפקח.

מהמועמדת יהודית אוליאל-מלכה לא נמסרה תגובה.

 

לכתבה הבאה:

מרשים: 86.2% זכאות לבגרות בשדרות

תושבי שדרות יכולים להיות גאים – גם בשנת תשע"ח עירם מובילה באחוז הזכאות לבגרות מבין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.