יום שני , 22 אוקטובר 2018
דף הבית / ספורט / כדורגל / האצטדיון בשלבי סיום

האצטדיון בשלבי סיום

לא מעט יעדים הוצבו בשנתיים האחרונות לסיום פרויקט בניית אצטדיון הכדורגל בשדרות שבנייתו החלה לפני עשר שנים אבל נדמה שהפעם היעד קרוב מתמיד לאחר שתוקנו כל הליקויים ואף החלו בהתקנת כיסאות הפלסטיק בגווני ירוק ולבן צבעים המאפיינים את המיתוג העירוני "שדרות מקום למחשבה".

כזכור, כבר בתחילת העונה הנוכחית הובטח כי הקבוצה העירונית תקיים את משחקיה אולם העבודות נתקעו והיעד של אוקטובר נדחה לסוף חודש דצמבר הקרב ובא. בעירייה אומרים השבוע כי על פניו העבודות שנמצאות בשלבי סיום מואצות לא הסתיימו בשבועיים הקרובים אך השאיפה היא לפתוח אותו במהלך חודש ינואר. "אנחנו עדיין מקווים שהעבודות העיקריות יסתיימו בשבועיים הקרובים, מקסימום תהיה עוד דחייה קטנה אבל ממש בקרוב לחובבי הכדורגל תהיה בשורה נפלאה, חווית צפייה במשחק כדורגל  וזאת השורה התחתונה" הסביר מנהל מחלקת הספורט חיים אביטן שיחד עם  רונן גבאי עוזרו של ראש העיר עוקבים יום יום, שעה שעה אחרי הפרויקט.

בתוך כך, נציין כי בין השינויים שדרשו הפקחים של משרד התמ"ת ובוצעו בשבועיים האחרונים הם בניית מעבר בקצה העליון של היציע, כמו כן הוסכם על-פי דרישת הנהלת מכבי שדרות לשנות את התוכנית הישנה שהייתה להציב את ספסלי הקבוצות בגב של היציע ובכך לפגוע באיכות הצפייה של הקהל. לשם כך היה נדרש לנסר את החומה והגדר בצד השני כדי להציב את הספסלים ושיעמדו בתקן הנדרש. כעת הספסלים יהיו בקצה השני וגם ימנעו חיכוך מיותר עם הקהל.  כמו כן, יותקן מנהרת שרוול שדרכו יעברו השחקנים והשופטים למשטח הדשא.

בתוך כך נציין כי לאחר שהושלמה השבוע התקנת הגדרות בגובה הנדרש, חברת חשמל החליפה את הפילר שלא עמד בתקן הנדרש להפעלת תאורה למשחקים תקניים, כמו כן הוקמה עמדת מכירת כרטיסים. בשבוע שעבר אף משטח הדשא עבר שזרוע ובתוך שלושה שבועות יהיה מוכן. עוד נציין כי הותקנו האסלות בחדרי השירותים, בשבוע הבא צפויים להתקין את הריהוט בחדר ההלבשה של הקבוצה הבוגרים. לאחר שישלימו את התקנת מצלמות האבטחה ויעבירו את כל כבלי התקשורת מתחת לאדמה צפוי להיסלל הכביש וכן יסתיימו עבודות הריצוף של האצטדיון.  כעת רק נותר לקוות שלא יצוצו בעיות חדשות שימנעו את פתיחת האצטדיון עוד בעונת הכדורגל הנוכחית.

לכתבה הבאה:

הפועל שדרות עם תואר ראשון- גביע המדינה לליגה ג' דרום

עוד היסטוריה: הפועל שדרות זכתה בגביע הליגה

הפועל שדרות בעונתה ההיסטורית רשמה הישג נאה כשניצחה במשחק הגמר את עירוני אופקים- מרחבים 1:0 …

תגובה אחת

  1. יש סיכוי שיוקם בשדרות איצטדיון אתלטיקה?יש משהו באוויר?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.