שבת , 25 ינואר 2020
דף הבית / ספורט / כדורגל / הבלם דור אלקבץ חתם בשדרות

הבלם דור אלקבץ חתם בשדרות

מכבי שדרות המשיכה גם השבוע להתחזק לקראת העונה הבאה.

ביום חמישי שעבר הצליחה הקבוצה להחתים את אחד הבלמים המבוקשים בליגה, דור אלקבץ שעלה אשתקד עם בית"ר נורדיה ירושלים לליגה א'.  "קיבלתי פנייה מהמאמן דורון וסיפר לי על התוכניות שיש בקבוצת הכדורגל בשדרות, עם אצטדיון חדש ומטרות לעלות ליגה וזה מאוד משך אותי כי אני אוהב אתגרים וקבוצות שרוצות לשאוף למעלה" סיפר אלקבץ ל'דין וחשבון' על החלטתו להעדיף את שדרות על פני הצעות מליגה א', "שיחקתי כמה עונות בנס ציונה בליגה א', עם קרית גת עליתי ללאומית ועם נורדיה בעונה האחרונה עליתי ליגה,  אני די מרוצה ממה שעשיתי בקריירה כך שזה לא מדבר אליי אם אשחק בלאומית או בליגה א', אני חייב לומר שעד הרגע האחרון היו לי הצעות כספיות גבוהות אבל סירבתי, יש לי הרגשה טובה לגבי הרעיון שנבנה בשדרות ובהחלט אהיה שמח לעזור למועדון להצליח העונה".

מלבד אלקבץ, גם המגן דניאל סגה מעירוני אשדוד חתם. "שמח לחתום במועדון שמטרותיו השנה חזקות לעליית ליגה, יש לי רצון להתפתח ולהיות ברמות הכי גבוהות ,הגעתי לכאן כדי להגשים את המטרה הזו וליהנות מכדורגל" ציין סגה.

בתוך כך, סיכמו על הישארותם בקבוצה זוהר קסאפו, יוסי בניסתי והשוער אלעד בן דוד. בקבוצה מקווים שגם המו"מ עם יתר השחקנים המקומיים יעלה יפה והם ייחתמו בימים הקרובים.

ימשיך לעשות כאב ראש להגנת היריב. החלוץ זוהר קספו במעמד החתימה.
אלעד בן דוד השוער המוערך במעמד החתימה

 

לכתבה הבאה:

מכבי ציון שדרות נפרדה בתיקו מקרית מלאכי

הקבוצה של עופר טלקר יצאה מרוצה משום ששיחקה בעשרה שחקנים החל מהדקה ה-23. לאחר שנקלעה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.