שבת , 25 ינואר 2020
דף הבית / חדשות / החלו העבודות להקמת החניון באצטדיון

החלו העבודות להקמת החניון באצטדיון

עונת המשחקים בליגות הנמוכות הסתיימה אומנם ויצאה לפגרה ארוכה אבל בשדרות עוקבים בדריכות אחר קצב עבודות הפיתוח סביב אצטדיון הכדורגל וזאת מתוך רצון לדעת כיצד להתחיל להיערך לעונת המשחקים הקרובה.

כזכור, אצטדיון הכדורגל העירוני נתקע לפני שמונה חודשים בפעם המי יודע כמה לאחר שהיה חסר תקציב משלים לשינויים שנדרשו, בינתיים משטח הדשא כבר מוכן ומה שנותר זה להשלים את הגבהת הגדרות, בניית מנהרת אקורדיון לשחקנים ושופטים,כיסאות ישיבה וקירוי של גג אבל לפני הטיפול בשדרוגים לכולם ברור כי ללא כביש גישה וחניות לא יהיה ניתן לעלות לשחק באצטדיון.

לאחר שמועצת העיר אישרה כבר לפני כשלושה חודשים את התקציב שהיה חסר, רק לאחרונה גזבר העירייה חתם על התוכנית והקבלן חידש את העבודות, מייד אחרי חג העצמאות עלו הטרקטורים והחלו ליישר את השטח לקראת בניית מתחם החנייה וכן גישה להולכי רגל ונכים  שיגיעו לאצטדיון העירוני. אם הכל ילך כשורה הבטיחו בעירייה תוך חודש וחצי החניון יהיה מוכן, עד אז ניתן לקוות כי כביש הגישה שמבצע קבלן אחר מטעם משרד הבינוי והשיכון יתקדם אחרת לא ניתן יהיה לקבל אישורים לפתיחת האצטדיון.

כך או כך, לפתיחת העונה הבאה נותרו שלושה חודשים, למרות שבמועדון הכדורגל העירוני לא אופטימיים במיוחד, התקווה הגדולה שכל קברניטי העירייה יפעילו לחץ על מנת שבעונה הבאה הקבוצה הייצוגית תעלה לשחק שם. "אם רוצים לבנות קבוצה איכותית שתתמודד על כרטיס העלייה חייבת לשחק באצטדיון, בלי זה יהיה קשה מאוד" אומרים שחקנים במכבי שדרות.

בתוך כך, בהנהלת הקבוצה העלו רעיון לפיו את תחילת האימונים יעשו בכל מקרה באצטדיון. "משטח דשא יש, תאורה יש, אין סיבה שלא נתחיל להתאמן".

לכתבה הבאה:

מכבי ציון שדרות נפרדה בתיקו מקרית מלאכי

הקבוצה של עופר טלקר יצאה מרוצה משום ששיחקה בעשרה שחקנים החל מהדקה ה-23. לאחר שנקלעה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.