יום שני , 22 אוקטובר 2018
דף הבית / חדשות / הכרזה מפתיעה: שמעון פרץ יתמודד לראשות העיר שדרות
שמעון פרץ
שמעון פרץ

הכרזה מפתיעה: שמעון פרץ יתמודד לראשות העיר שדרות

פרץ שכיהן במשך 25 שנים גזבר ומנכ"ל עיריית שדרות וכיום משמש כגזבר המועצה האזורית מרחבים אישר בשיחה עם 'שדרונט' כי נענה לאתגר הפוליטי. לשם כך יצטרך להעתיק מגוריו לעיר.

אומנם עד מערכת הבחירות לראשות העיר בשדרות יש עוד 11 חודשים אבל היום (שני) היא מקבלת תפנית מעניינת עם הכרזתו באופן רשמי של שמעון פרץ, עד לפני 5 שנים מנכ"ל עיריית שדרות.

פרץ, בן 57, בעל תואר שני בכלכלה משמש מאז עזב את שדרות כגזבר של המועצה האזורית מרחבים אבל לדבריו למרות שעזב את התפקיד הציבורי בשדרות אחרי 25 שנים, העיר מעולם לא עזבה אותו וליבו כדבריו נמצא כאן ולכן גם נענה להצעות שקיבל- להעתיק מגוריו לעיר ובבחירות הקרובות באוקטובר 2018 להתמודד לראשות העיר.

"השמועות נכונות לגביי" אישר פרץ בשיחה עם 'שדרונט' "לאחר שגיבשתי את ההחלטה ואת הדרך שלי אני שמח לבשר רשמית על החלטתי להתמודד לראשות העיר, אני מתחיל מסע שבכוונתי לסיים אותו בסוף אוקטובר עם ניצחון ולהוביל את העיר לעידן חדש של עיר מאוחדת". עוד הוסיף:"יש לי המון המון חברים בשדרות, אני מחובר מאוד לעיר שבה עבדתי מהבוקר עד השעות המאוחרות כדי לדאוג לתושבים, עברתי עם שדרות את התקופה הקשה ביותר בהיסטוריה שלה כך שאני מגיע עם המון ידע וניסיון להנהיג אותה".

לכתבה הבאה:

צעירים דוידי

כנס הצעירים של דוידי

עשרות צעירות וצעירים השתתפו בתחילת השבוע בכנס שערך ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, בסניף הליכוד …

תגובה אחת

  1. רינה שדרות

    בוקר טןב שמעון.אתה לא הובלת כלום! אילולא אלון שיצא וקרא לנו לזעוק ברחובות הארץ והעיר..כלום לא היה זז! שנית אמרת נכון.25 שנים היית…בתקופתך זכור היטב הדלתות הסגורות של העירייה..התפרצות הגירעון מתחת לאפך..היובש והזבל ברחובות העיר.החושך..פתאם ראינו מקורבים משודרגים כלכלית…רק מול הבית שלי מעל ל25 שנים מה עשית אתה והרצל ?ההנגה בתקופתכם לא היה לה לא דין ולא דיין…אז אל תמכרו לנו חרדה מ"שנאת חינם"..לא איבדנו את הזיכרון.ואנחנו לא סובלים משכחה…ודבר אחרון..תודה לראש העיר הנוכחי על שהעלת את קרן האור של כל העיר שדרות…אנחנו כאן בעיר שלנו נזכיר לכולם מה היה בתקופתם..ובאמת לפני הכל תפסיקו לשווק ולזרוע שנאה חולנית שלא שווה תגובה..שמעון תחזור לעבודה יותר טוב…אתה במיוחד שעצמת עין כשהעיר חרבה וחשכה. פשוט נוח לברוח כמו ברק…בוקר טוב!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.