יום שני , 22 אוקטובר 2018
דף הבית / חדשות / המשטרה: השריפה – לא פלילית

המשטרה: השריפה – לא פלילית

המשטרה הודיעה כי לאחר חקירה ראשונית שנעשתה בעזרת חוקרי מז"פ וכלב מיומן לחקירת שריפות הוסר כל חשד לפלילים

כלב מיומן לחקירת דליקות, ״בקס״, היחידי שקיים בארץ ומשרת במגמת מפעילי בעלי חיים שבמכללה הלאומית לשוטרים במשטרת ישראל, סייע אתמול בחקירת זירת הדליקה בעיר שדרות והביא במקצועיותו הרבה לאיתור ממצאים.

צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה

אתמול (רביעי) לקראת השעה 12 התקבל דיווח במוקד 100 של המשטרה אודות דירה שעולה באש ברחוב התמר בעיר שדרות. כוחות משטרה שחשו למקום איתרו כי מדובר ב״יחידת דיור״ מאולתרת והחלו בפעולות ראשוניות שכללו סגירת ברז גז סמוך וניסיונות לכיבוי השריפה. לוחמי האש שהוזעקו למקום ביצעו פעולות שבסיומה כובתה השריפה לאחר שהמבנה נשרף כליל וסריקות בתוך המקום הביאו לאיתור גופתו של דייר המקום כבן 50.

חוקרי המשטרה יחד עם חוקרי שריפות של כב"ה החלו בחקירת נסיבות המקרה וזאת יחד עם צוות זיהוי לכיש, מעבדת הזיהוי הפלילי ומעבדת דליקות במשטרת ישראל תוך סיוע של כלב לאיתור מוקדי הצתות מיומן העונה לשם ״בקס״, יחד עם מפעילתו פקד אביטל צוריאל, באיתור מקורות ומוקדי בעירה בזירת שריפה.
במהלך חקירת הזירה אותרו מספר מוקדים בהם על פי החשד סימנים לחומר מאיץ שהועברו לבדיקת מעבדת דליקות במשטרת ישראל. במשטרה נמשכת חקירת המקרה ובשלב זה מתחזקת הסברה כי אין מדובר באירוע פלילי.

לכתבה הבאה:

צעירים דוידי

כנס הצעירים של דוידי

עשרות צעירות וצעירים השתתפו בתחילת השבוע בכנס שערך ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, בסניף הליכוד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.