יום שני , 22 אוקטובר 2018
דף הבית / חדשות / המשטרה: להגיש כתב אישום נגד נחשונוב
סגן ראש העיר, טל נחשונוב, באולם הדיונים. צילום: מאיר דהן
סגן ראש העיר, טל נחשונוב, באולם הדיונים. צילום: מאיר דהן

המשטרה: להגיש כתב אישום נגד נחשונוב

רעידת אדמה בשדרות: יחידת להב 433 של משטרת ישראל תמליץ להעמיד לדין את סגן ראש עיריית שדרות אנטולי נחשונוב בחשד למעורבות בעבירות של גניבה בידי עובד ציבור, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות ומרמה והפרת אמונים. עו"ד אלי אונגר, פרקליטו של נחשונוב: "מדובר בניסיון חיסול פוליטי, הופתענו מהודעת המשטרה והן מתוכנה והן מהעיתוי שבו היא באה בסמוך לבחירות".

מדובר בפרשה שנחקרת מזה מספר שנים ביחידת להב 433 של המשטרה ובין היתר נחקרו חשדות נגד נחשונוב על קבלת כספים אסורים במרמה שהתקבלו כדמי השתתפות של תושבי שדרות באירועים שונים שאורגנו על ידי מחלקת הקליטה בעיר וכן כספים שהוצאו במרמה ממשרד הקליטה. על פי הודעה שפרסמה הערב המשטרה הסתיימה למעשה החקירה שכללה מספר פרשיות בעניינו של נחשונוב והוא למעשה חשוד בביצוע עבירות על טוהר המידות. עוד טוענים במשטרה נחקרו מספר רב של מעורבים, חלקם באזהרה, לרבות נחשונוב עצמו. מהמשטרה נמסר כי "עם סיום החקירה סבורה היחידה החוקרת כי נתגבשה תשתית ראייתית לכאורה כנגד סגן ראש עיריית שדרות לביסוס החשד למעורבות בעבירות של גניבה בידי עובד ציבור, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות ומרמה והפרת אמונים. תיק החקירה יועבר בימים הקרובים לפרקליטות המדינה לצורך עיון והחלטה".

אלי אונגר עורך דין
אלי אונגר עורך דין

מעו"ד אלי אונגר, המייצג את אנטולי נחשונוב נמסר בתגובה לדברים: "הופתענו מהודעת המשטרה הן מתוכנה והן מהעיתוי שבו היא באה בסמוך לבחירות. חמור בעיני שהמשטרה מודיעה לתקשורת שהתגבשה תשתית ראייתית לכאורה כאשר ברור שהחלטה מסוג זה אמורה להתקבל על ידי עורך דין מהפרקליטות. ברור לחלוטין שאין בהודעה על מנת להצביע על רבב שדבק במרשי ואנו סבורים כי פי שסברנו לאורך כל הדרך שהתיק יגמר בלא כלום. מרשי לא זומן לשימוע ובוודאי שאין כנגדו כתב אישום ולאורך החקירה הוא היה משוחרר ושיתף פעולה באופן מלא עם חוקריו וימשיך לשרת נאמנה את ציבור בוחריו. אין אלא להצטער על ניסיון הכפשת שמו הטוב של מרשי. חקירה זו מתנהלת זה 3 שנים ואין ממצאים חדשים בתיק החקירה מאלו שהיו בו לפני שנה כאשר מרשי נעצר ושוחרר. צר לי על עינוי הדין העצום שנגרם למרשי, למשפחתו ולשמו הטוב כפי שטענו לפני שנה המדובר בניסיון של חיסול פוליטי שלא צלח בעבר ולא יצלח בעתיד ואין לי ספק כי הפרקליטות תחליט לסגור את תיק החקירה נגדו".

לכתבה הבאה:

צעירים דוידי

כנס הצעירים של דוידי

עשרות צעירות וצעירים השתתפו בתחילת השבוע בכנס שערך ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, בסניף הליכוד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.