יום שבת , 23 פברואר 2019
דף הבית / חדשות / הסכם הגג מול משרד האוצר אושר במליאת העיר שדרות
צילום: מאור מורביה
צילום: מאור מורביה

הסכם הגג מול משרד האוצר אושר במליאת העיר שדרות

תחת עלטה אושר הסכם הגג המהפכני שיכפיל את גודלה של שדרות ובו מובטח לשווק עוד אלפי יחידות דיור עד שנת 2019. אלון דוידי: "כל דירה שאנחנו משווקים הוא ניצחון על האויב".

תחת עלטה ששררה ברחבי העיר שדרות כתוצאה מהפסקת חשמל אושר הסכם הגג מול משרדי האוצר והשיכון שיביא להרחבת העיר שדרות ולהשקעה של מיליארדי שקלים בפיתוח ושיקום העיר. מדובר בהסכם מהפכני שהוצג בדין וחשבון \לפני כשבועיים ומביא בשורה משמעותית לעיר. על פי הסכם הגג עד שנת 2019 ישווקו בעיר כ-10,000 יחידות דיור וכמו כן יושקעו מאות מיליוני שקלים בהקמת פארקים, מבני ציבור, אולמות ספורט, מרכזי מסחר ופנאי, בתי ספר, גנים, צהרונים ועוד. הסכם הגג אושר פה אחד כאשר גם חברי האופוזיציה הרצל ומשה שאובי ואבי אדף מצביעים בעדו.

כמו כן במהלך הישיבה אושרו תב"רים בסכומים של מיליוני שקלים וביניהם הצבת גידור בין מגרשים לכבישים, שיפוץך מרכז קהילתי, שיקום תשתיות ופיתוח רחוב הרמב"ם, שיקום תשתיות ברחוב דוד אלעזר, הקמת מרכז הפעלה בשדרות, תכנון מסוף תחבורה ציבורית , תכנון שביל אופניים לתחנת הרכבת ושיפוץ מועדוני הנוער ברחובות ברית ערים ויערה.

משה כחלון ואלון דוידי
 משה כחלון ואלון דוידי

מוקדם יותר ביקר בעיר שר האוצר משה כחלון שנפגש עם אלון דוידי והשניים סיירו בפרויקטים הנבנים בימים אלו ואף עלו עד לקומה התשיעית באחד הבניינים וצפו בנוף – מהים התיכון ועד ערבות הנגב המערבי.  ראש העיר אלון דוידי אמר במהלך הסיור את הדברים הבאים: "אנחנו זוכים כאן לנס. כמעט 10 שנים כמעט ולא שיווקנו יחידות דיור, בקושי 200, ומאז צוק איתן בשלוש השנים האחרונות שיווקנו 2500 יחידות דיור. אין ספק שיש פה מהפכה גדולה, אני גאה כי יש פה גם את ההיבט הבטחוני וכל דירה שאנחנו משווקים הוא ניצחון על האויב שרוצה את העיר הזו כבוייה. אני חושב שגם הסכמי הגג וגם הדיור למשתכן נותן מענה לתושבים שלנו ולצעירים שלנו".

לכתבה הבאה:

נחנך פרויקט "מחיר למשתכן" הראשון בשדרות

שר האוצר, משה כחלון, שרת הבינוי והשיכון, ד"ר יפעת שאשא ביטון, וראש עיריית שדרות, אלון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.