יום שלישי , 19 מרץ 2019
דף הבית / חדשות / התשובה של ילדי שדרות לטרור: עפיפוניאדה גדולה וססגונית

התשובה של ילדי שדרות לטרור: עפיפוניאדה גדולה וססגונית

עשרות עפיפונים יעופו ביום שני אל שמי העיר ויצבעו אותם בצבעים אופטימיים. ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "ילדינו עסוקים בדברים חיוביים, אצלנו אלה עפיפוני חיים ולא עפיפוני מוות. קורא גם לילדי עזה לשחק ולא להישאב אחר הטרור"

עיריית שדרות, בשיתוף עם מרכז מול 7 שדרות, יקיימו ביום שני, 11 ביוני, החל מהשעה 17:00, סדנת עפיפונים ("עפיפוניאדה") לילדי שדרות ויישובי הסביבה. במהלך הפעילות ישמעו הילדים סיפורים, אגדות ועובדות מעניינות על התפתחות העפיפון, ולאחר מכן יבנה כל אחד מהם עפיפון משלו, עליו ירשום מסר אישי (כגון תקווה, התחדשות, בנייה וביטחון). בסיום הפעילות יעיפו הילדים את העפיפונים ויצרו "עפיפוניאדה" מרהיבה של מסרים חיוביים.

 

 

 

 

 

 

"אנחנו נרגשים להעניק לילדי האזור סוג של חוויה מתקנת", מסרה מנהלת מרכז מול 7 שדרות, אסי-ברגל אוזן". אני בטוחה שהאירוע יסייע לשנות את הקונוטציה הנוכחית של הילדים לגבי המושג עפיפון משלילית – לחיובית, כפי שהיא צריכה להיות מלכתחילה". "אני רוצה להודות לעיריית שדרות על השותפות המהירה להקמת האירוע ועל כך שהוכיחה שוב שהילדים נמצאים בראש מעייניה", הוסיפה מנהלת השיווק, נופית כהן. "בטוחני ששיתוף הפעולה בינינו ימשך לטובת ילדי ותושבי העיר".

 

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "בניגוד לשכנינו ברצועה שהפכו את התחביב היפה של משחק עם עפיפונים לטרור של ממש, עם נזקים עצומים לחקלאות, ילדי שדרות והעוטף מחזירים את העפיפון למקור שלו – משלב הכנתו, דרך המעוף לשמיים והתקווה שלא ייפול. אנחנו עסוקים בדברים חיוביים ואופטימיים וברצון שילדינו יהיו תמיד שמחים. אני קורא גם לילדי עזה לשחק עם אותם עפיפונים שהם מכינים בתוך הרצועה ולא להישאב אחר גורמי הטרור – אצלנו אלה עפיפונים של חיים ולא עפיפוני מוות".

לכתבה הבאה:

מכוונים גבוה: תכירו את יחידת הרחפנים של המועצה האזורית חוף אשקלון

כחלק מהתמודדות עם המצב הביטחוני, קיבלה המועצה האזורית חוף אשקלון רחפן מבצעי משוכלל, תרומה מ"הקרן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.