יום ראשון , 21 יולי 2019
דף הבית / חדשות / כללי / חברת ג'נסל חנכה קו ייצור חדש באופקים

חברת ג'נסל חנכה קו ייצור חדש באופקים

מדובר על טכנולוגיה לייצור אנרגיה חלופית, זמינה וירוקה, שתוכל לשמש מיליוני אנשים ברחבי העולם, החיים ללא חשמל. הייצור יתקיים במפעל Flex כחלק מקווי ייצור נוספים במפעל, העוסקים באנרגיה חלופית

השבוע נחנך קו ייצור חדשני במפעל Flex  באופקים על ידי חברת  GenCell, המייצרת אנרגיה ירוקה תוצרת כחול לבן. בטקס השתתפו סגן השר, ח"כ מייקל אורן, שגריר קניה בישראל, ראש העיר, איציק דנינו, יו"ר דירקטוריון ג'נסל ויזם תעשייתי וחברתי בני לנדא, נשיא חברת ג'נסל, ידידיה יערי, מנכ"ל החברה, רמי רשף, מנכ"ל מכון היצוא, גדי אריאלי,  מנהל מפעל פלקס באופקים, אביחי רמות ובכירי מפעל פלקס.

חברת GenCell, שנוסדה בשנת 2011, מפתחת תאי דלק המבוססים על טכנולוגיה ששימשה עד היום בעיקר לאספקת אנרגיה בחלליות וצוללות. באמצעות סדרה של פיתוחים טכנולוגיים הצליחה החברה להנגיש את טכנולוגיית החלל לכלל אוכלוסיית העולם, לרבות 1.2 מיליארד אנשים החיים ללא חשמל. לאור הצלחת החברה בהתקנת פתרונותיה כמקור חוץ לרשת החשמל וגיבוי במספר שווקים הכוללים חברות טלקום, בתי חולים, חברות יצרניות, תחנות כח, חדרי בקרה ועוד, מקימה החברה קו ייצור באופקים, בנוסף לזה הקיים בפתח תקווה.

מנכ"ל החברה, רמי רשף: "ג'נסל נוסדה עם חזון ברור: לפתח טכנולוגיה לייצור חשמל נקי, אמין ויעיל. טכנולוגיה שתאפשר לעולם לצמצם את פליטת הפחמן הדו חמצני והתלות במנועי דיזל. לייצר אנרגיה ביום ובלילה, ללא תלות בשמש או ברוח ולהבטיח רציפות תפקודית בנקודות קריטיות בכלכלת העולם. ההשקה היום של קו ייצור תאי הדלק יחד עם פלקס, כאן באופקים, היא נקודת ציון בחיי החברה ואני מאמין שגם למשק האנרגיה העולמית והיא תסייע להנגיש את המוצרים שלנו ללקוחות בארץ ובעולם כולו".

מנהל מפעל פלקס, אביחי רמות: "בשנים האחרונות אנחנו מתמקדים במפעל באופקים באנרגיה מתחדשת ואנחנו גאים על כך. כל הצוותים שלנו מתחזקים בתחום הזה ומביאים ערך מוסך לג'נסל ולתעשייה הישראלית. אנחנו בתחילתה של שותפות ארוכת טווח, אחרי שעברו כברת דרך ארוכה. אנחנו מאמינים בטכנולוגיה של ג'נסל, זה מביא משהו חדש לעולם, ובטוחים שמפה, מאופקים נגדל יחד איתם ונעשה דברים מדהימים".

ראש העיר, איציק דנינו: "הגעתכם היא בעיתוי נכון, כאשר התהליכים הבשילו לבואכם. אנו רואים בכם גורם חשוב בחיזוק כלכלת העיר והקהילה. אני תקווה שהגעתכם היא סנונית ראשונה להגעתם של תעשיות עתירות ידע וטכנולוגיה לעיר אופקים. היום, אנו מוכנים לקליטתם של תעשיות דומות לשלכם, הן בתשתיות פיזיות והן בתשתיות חברתיות.  זה בהחלט יום חג לנגב ולאופקים, אתם הקטר אשר יוביל אחרים ונוספים לעיר. אני רואה ביוזמתכם מעשה ציוני וחברתי מהמעלה הראשונה, תבורכו. אני מבטיח לכם שאנו נהיה שותפים נאמנים להשקעותיכם, ונחפש כל דרך לסייע להצלחתכם".

לכתבה הבאה:

מי יציל את המסעדנים בעוטף עזה?

בית קפה 'גרג' בשדרות היה עמוס ב-150 סועדים כשלפתע הכרוז של 'צבע אדום' פילח את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.