יום שלישי , 22 אוקטובר 2019
דף הבית / צרכנות / חברת מגנה תשתף פעולה עם חברת GSB בפרויקט דיור בר השגה
צילום: יח"צ
צילום: יח"צ

חברת מגנה תשתף פעולה עם חברת GSB בפרויקט דיור בר השגה

חברת מגנה – אדריכלות, הנדסה וניהול פרויקטים תשתף פעולה עם חברת GSB  – בית ירוק ובטוח בפרויקט דיור בר השגה ראשון מסוגו בשדרות. במסגרת הפרויקט ילוו החברות וינהלו את תהליך בניית ביתן של משפחות בעלות מגרשים, החל משלב קבלת המגרש, דרך תכנון ובניית הבית, בחירת החומרים וקבלת המפתח. כל זאת במחיר של החל מ-884,500 שקלים בלבד, כולל מע"מ.

הפרויקט כולל קומת קרקע בשטח של 130, 140, 150, 160 ו-170 מ"ר, תכניות, בניה בשיטת GSB – בית ירוק ובטוח המתאימה במיוחד לאזור עוטף עזה, שבילים, אינסטלציה, מיזוג אוויר, חשמל, תקשורת ואזעקה, איטום, טיח, ריצוף, חיפוי כלים סניטריים ונגרות, דלתות, אלומיניום, צבע ודוד שמש.

"החיבור בין שתי החברות בעיר כמו שדרות מתבסס על ערכים משותפים, ובהם הבאת ערך מוסף אמיתי ובר קיימא ללקוח", מסר מייסד חברת GSB – בית ירוק ובטוח, אילן ליאור. "שיתוף הפעולה עם מגנה לא רק יאפשר לבונים בשיטתGSB  ליהנות מבית בטוח וירוק שנעים לגור בו, אלא גם לעשות זאת בראש שקט ובמחיר נוח".

שיטת הבנייה GSB – בית ירוק ובטוח היא שיטת ביצוע ייחודית לקירות בטון מבודדים, אשר מבטיחה כי קירות הבית יעמדו בפני סדיקה ופגיעות הדף. מערכת הבידוד הייחודית של הקירות מסייעת גם לצריכת חשמל נמוכה ביותר לשם חימום וקירור הבית, ובנוסף הבניה נקייה ומהירה יותר מאשר בניה מסורתית. שיטה זו נבחרה לתת מענה אופטימלי לדרישות תכנון ייחודיות, אליהן מתווספים האקלים ותנאי הקרקע המאפיינים את אזור הבניה, מגבול הלבנון ועד אזור הערבה. עד היום נבנו בישראל יתר מ-800 בתים ב-GSB.

לכתבה הבאה:

אולם אירועים במרכז

ארגון אירוע היא כאב ראש לא קטן. יש כל כך הרבה דברים שצריך לדאוג להם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.