יום שני , 16 דצמבר 2019
דף הבית / חדשות / חודש וחצי לבחירות: גבי אשכנזי הגיע לביקור בנתיבות ואופקים

חודש וחצי לבחירות: גבי אשכנזי הגיע לביקור בנתיבות ואופקים

רא"ל (במיל') ח"כ גבי אשכנזי, מראשי 'כחול לבן' הגיע אתמול (ג', 30.7) לסיור מיוחד בערים נתיבות ואופקים, יחד עם ח"כ מיכאל ביטון. את הסיור בנתיבות הוביל ראש המטה, דוד אללוף.

 

הסיור נפתח בשכונת נווה שרון שם נפגשו עם ראשי עמותת 'מגשימים ביחד' שמוליק בן שלום, נתן רובין ועו"ד אריאל ממן שייצג את השכונה. משם המשיכו לביקור במוסדות 'מגשימים ביחד' בישיבת ההסדר, שם שוחחו עם הרב דוד אסולין, ראש ישיבת ההסדר וכמו עם יגאל גיליס, הרב מוטי מטלון, יעל פסן, הילה לנדאו, רם חכמון, דניאל רובין ואודי סמנה. במהלך הסיור פגש אשכנזי תושבים רבים ושוחח עימם על העיר ומצב הפריפריה.

לאחר מכן, המשיכו לביקור בעיר אופקים שם פגשו את תושבי העיר הצעירים, סיירו עם ראש המטה טל מגרה ופגשו גם את ראש העיר, איציק דנינו.

מדבריו של ח"כ גבי אשכנזי: "אני מעריך את ראשי הרשויות נתיבות ואופקים שפועלים עבור הציבור. יש בערים האלה בעיה פיזית של מיגון מטילים ובעייה של ביטחון כלכלי. אנחנו רוצים שהצעירים האיכותיים של נתיבות ואופקים יישארו כאן, ובשביל זה צריך לדאוג למקומות תעסוקה. כחול לבן תדאג לביטחון, למיגון ולהביא תעסוקה כדי שהערים יפרחו ויתפתחו."

ח"כ מיכאל ביטון: "גבי אשכנזי ואני סיירנו היום בנתיבות ואופקים. שתי ערים חשובות בנגב. הן מתמודדות עם אתגרים כמו חינוך, תעסוקה, מיגון, צעירים ופעילות כלכלית. פגשנו מנהיגות צעירה ומתנדבת שאוהבת ופועלת בישובים. פגשנו גם את המנהיגות הציבורית, את ראש עיריית אופקים איציק דנינו שעושה עבודה טובה. אנחנו בכחול לבן מחוייבים לנגב, לצמצום פערים ושוויון הזדמנויות. זה מה שגבי עשה בקרן רש"י, מה שאני עשיתי כראש מועצת ירוחם ומה שנישאר מחויייבים לו אחרי הבחירות."

 

לכתבה הבאה:

לזכרה של טלי: עמדה החייאה במושב יכיני

בטקס מרגש במעמד מנהל מרחב לכיש במד"א ובני משפחה נחנכה עמדת החייאה לזכרה של טלי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.