יום שני , 18 נובמבר 2019
דף הבית / חדשות / ח"כ עמיר פרץ בביקורת חריפה על עמונה וחוק ההסדרה

ח"כ עמיר פרץ בביקורת חריפה על עמונה וחוק ההסדרה

פרץ מתח את היבקורת במסגרת דברים שנשא בכנס שדרות לחברה ואמר: ״אם חוק ההסדרה יעבור יעלו זוגות צעירים למדשאות מגרשי הגולף בקיסריה ויבנו שם את יסודות ביתם״

בדברים שנשא הערב בכנס שדרות מתח ח״כ פרץ ביקורת חריפה על ממשלת נתניהו בסוגיית עמונה וחוק ההסדרה: ״אם החוק יקודם, לא רק בקיסריה – גם המדשאות ברעננה מחוץ לביתו של נפתלי בנט ייתפסו במהרה גם כן. כולם ידעו דבר פשוט מאוד: אפשר לעלות על שטח פרטי, לבנות עליו, לדרוש תשתיות וסיוע ובסוף גם שיגידו לך תודה״.

שר הביטחון לשעבר פרץ התייחס גם לפרשת הצוללות: ״גם כאשר לא הסכמתי עם הדרג המקצועי, מעולם לא אמרתי שלא ידעתי. לצערי ראש הממשלה מגיב לפרשת הצוללות עם אליבי חלש שהוא לא ידע שעורך דין המקורב אליו שהוא גם בן דודו הוא היועץ בעסקת הרכש העתידי, הוא גם היועץ ברכש ספינות הגנה על אסדות הגז, הוא גם היועץ שביקש להפריט את מספנות חיל הים. המחשבה שראש הממשלה לא יודע את המתרחש סביבו מדירה שינה מעיני״.
פרץ השווה בנאומו את הסתאבות הליכוד תחת נתניהו להסתאבות של מפא״י ב-1977: ״הזילזול והזחיחות לא נעצרים בשום תחום. כמו מפא״י״ של 77 גם הליכוד ונתניהו לא רואים אפשרות שיוחלפו. כמו מפא״י של 77 גם הם מתנהגים כעיוורים, מזלזלים ויוצרים תחושת תסכול שעומדת להתפרץ בכל רגע. היום יש ישראל שנייה חדשה. היא נמצאת בכל רחבי הארץ והיא גם זו שתביא את המהפך הבא״.

לכתבה הבאה:

הפסקת אש? בלון נפץ גדול נחת בשער הנגב

חבלני משטרת ישראל סיימו ברגעים אלו טיפול מקצועי בפריט חשוד שחובר לבלון ונמצא על ידי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.