יום שלישי , 22 אוקטובר 2019
דף הבית / צרכנות / חשיבותו של ביטוח חיים

חשיבותו של ביטוח חיים

ביטוח חיים הוא אחד מסוגי הביטוחים הנדרשים והחיוניים ביותר. לאיש אין ביטחון שהוא או שאיריו לא יזדקקו לכספים שהביטוח מקנה במקרה של פטירה (חלילה) נכות הכרוכה באובדן כושר עבודה ובפגיעה חמורה, מהותית ומשמעותית בהכנסות המשפחה.

ביטוח חיים הוא הביטחון והשקט הנפשיים והפיזיים שלכם. השוואת מחירים של ביטוח חיים מאפשרת להתוודע אל הדומה והשונה בין הפוליסות ולבחור במסלול המאפשר לכם ליהנות מכספים שחסכתם במסגרת הביטוח עם צאתכם לגמלאות.

על מנת לקבל מענה בשעת הצורך, אשר בה על פי רוב אנשים שרויים באבלם או סובלים במידה שאינה מאפשרת להם טיפול מושכל בזכויות המגיעות לכם, חשוב לרכוש פוליסת ביטוח חיים מוקדם ככל האפשר.

על מנת לוודא כי הביטוח ייתן לכם מענה וכיסוי הולם, אשר יהיה בו כדי להבטיח למשפחתכם קיום בכבוד, חשוב להתייעץ עם סוכן ביטוח בלתי תלוי, אשר אינו מייצג את אחת מחברות הביטוח או לכל הפחות מתחייב לכם לפרוס בפניכם את האפשרויות הביטוחיות השונות תוך ראיית טובתכם כשיקול מרכזי להמלצתו.

חברות הביטוח מציעות כיום מוצרי ביטוח מגוונים, המיועדים לציבור הרחב בגילאים ובמצבים שונים (ומשתנים). הצורך בעריכת ביטוח כזה מתחדד, מגבר ומתעצם כאשר זוג מביא ילדים לעולם. התלות המלאה והמוחלטת של הילדים ולא אחת גם של האישה בגבר, בבעל, המפרנס מחייבת עריכת ביטוח כזה כחלק בלתי נפרד מההכרח לקיים ניהול סיכונים מושכל ומפוקח.

הסיבה העיקרית לחשיבות ביטוח חיים היא ביטוח "ריסק" למקרה שבו המבוטח הולך לעוצמו במשך תקופת הביטוח (לא יאוחר מגיל 75 ). ביטוח זה מקנה זכות לקבלת  פיצוי חד פעמי בגובה שהמבוטח בחר בעת עריכת הביטוח. על פי רוב יש קשר בין הסכום ובין גיל המבוטח, רמת הכנסתו וגיל ילדיו.

ביטוח חשוב מאין כמוהו נוסף הוא ביטוח משכנתא. חלק הארי של הזוגות הצעירים לוקחים הלוואת משכנתא שההחזר שלה צפוי להימשך עשרות שנים. במהלך הזמן עשויים/עלולים  להתרחש שינויים שונים, ובין השאר- שלא תדעו- אובדן היכולת להחזיר את תשלומי המשכנתא החודשיים.  על מנת לתת מענה לצורך ולחשש זה כולל

ביטוח משכנתא לא רק ביטוח מבנה אלא גם ביטוח חיים למשכנתא, המגן מפני מצב שבו אחד הלווים נפטר ולמשפחה אין יכולת להמשיך לפרוע את יתרת החוב שנותר לתשלום. גם סעף ביטוח מפני מוות בתאונה, חלילה, הוא סעיף חשוב שמומלץ לכלול אותו במסגרת הפוליסה.

ביטוח חיים מבטא וממחיש את המחויבות הבלתי מתפשרת שלכם כלפי משפחתכם ואת הדאגה לקיומם ולרווחתם. בעוד ביטוח בריאות, החשוב מאוד כשלעצמו, עשוי לתת לכם (בלבד) מענה במקרה שבו תידרש הפעלתו, ביטוח חיים נותן מענה לכל אחד ממשפחתכם ובכך הוא מאפשר לכם לדעת כי עשיתם את המעשה הנדרש, המתחייב והמצופה מכם.

לכתבה הבאה:

אולם אירועים במרכז

ארגון אירוע היא כאב ראש לא קטן. יש כל כך הרבה דברים שצריך לדאוג להם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.