יום שני , 16 דצמבר 2019
דף הבית / חדשות / חשיפה ראשונה: עיריית שדרות תבקש למנות מ"מ לגזבר

חשיפה ראשונה: עיריית שדרות תבקש למנות מ"מ לגזבר

מזה כשלושה שבועות מנסה עיריית שדרות לקיים "ישיבת הדחה" לגזבר קובי אילוז אולם הוא נמצא בחופשת מחלה. בשל כך היא תבקש הערב (ג') למנות את מנכ"ל העירייה טל טורן לממלא מקומו.

בעיריית שדרות החליטו למצוא פתרון זמני עד שיהיה ניתן לקיים את "ישיבת ההדחה" לגזבר העירייה קובי אילוז שהאריך את חופשת המחלה ולכן במקום להדיחו יבקשו בישיבת המועצה שתתקיים הערב למנות לו ממלא מקום גם בין היתר כדי למנוע מצב שבו העירייה תהיה משותקת ולא יהיה ניתן להוציא לפועל פרויקטים ותוכניות שכבר אושרו, נזכיר עוד כי מדובר בתקופה של טרום פתיחת שנת הלימודים ואם יש למשל ליקויים דחופים שצריך לטפל בהם בהקדם לא יהיה מי שיחתום.

כידוע, כבר פעמיים העירייה זימנה ישיבת הדחה לגזבר אולם היא נדחתה לאחר שהוא הודיע על חופשת מחלה, גם להיום בערב הוזמנה ישיבה, לאחר שבעירייה הבינו שגם לישיבה זו הוא אינו מתכוון להגיע הם החליטו בכל זאת לקיים את הישיבה לאחר שקיבלו חוות דעת משפטית שמאפשרת להם למנות ממלא מקום עד שהגזבר ישוב מחופשת המחלה. הערכה היא כי צעד זה נולד גם כמהלך טקטי במאבק מול הגזבר שמבחינתם "מנסה להרוויח זמן", אם מהלך זה יצא לפועל ויאושר הערב, העירייה תוכל כנראה להתנהל כרגיל עד לשובו של הגזבר מחופשת מחלה.

לכתבה הבאה:

לזכרה של טלי: עמדה החייאה במושב יכיני

בטקס מרגש במעמד מנהל מרחב לכיש במד"א ובני משפחה נחנכה עמדת החייאה לזכרה של טלי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.