יום שבת , 23 מרץ 2019
דף הבית / חדשות / יו"ר הכנסת בשדרות: "חל שינוי, ההגה בידיים טובות"
יולי אדלשטיין ואלון דוידי. צילום: עיריית שדרות
יולי אדלשטיין ואלון דוידי. צילום: עיריית שדרות

יו"ר הכנסת בשדרות: "חל שינוי, ההגה בידיים טובות"

יו"ר הכנסת, ח"כ יולי אדלשטיין, ביקר ביום חמישי האחרון בשדרות במסגרת סיור שערך בעוטף עזה. היו"ר ביקר עם ראש העיר, אלון דוידי, בישיבת ההסדר בעיר, בפארק הילדים ובפרויקט "מחיר למשתכן". "יש כאן פיתוח, בנייה, פארקים ורוח אחרת מזו שהכרנו בעבר, העתיד כאן מזהיר", אמר היו"ר.

 יו"ר הכנסת, ח"כ יולי אדלשטיין, החל את ביקורו בשדרות בישיבת ההסדר שהזמינה אותו במיוחד, שם הוא התקבל בשירה וריקודים לרגל ראש חודש אדר. לאורך כל הביקור התלוו ליו"ר הכנסת ראש העיר, אלון דוידי, וסגניו, אלעד קלימי ומיכאל אמסלם. ראש הישיבה, הרב דוד פנדל, קיבל את יו"ר הכנסת במילים חמות והזמין אותו לומר כמה מילים לתלמידים. "בני ישיבות ההסדר עושים חיל בישיבה ובצבא ולאחר מכן לומדים באוניברסיטאות ומשתלבים בחברה הישראלית במגזר הציבור והפרטי בצורה מעוררת כבוד", אמר ח"כ אדלשטיין בפתח דבריו והוסיף, כי "אין לי ספק שהישיבות בארץ חורטות על דגלן את השילוב בין לימוד תורה להשתלבות בקהילה מסייעת ותורמת במערכות השונות בעיר".

אלון דוידי, יולי אדלשטיין, הרב פנדל ואלעד קלימי. צילום: דביר מלכה
אלון דוידי, יולי אדלשטיין, הרב פנדל ואלעד קלימי. צילום: דביר מלכה

לאחר מכן המשיך היו"ר לסיור בעיר, במהלכו ביקר בפארק הילדים, התלהב מהמתקנים הצבעוניים והיפים, שוחח עם תלמידות שבדיוק הגיעו לבלות בו ונסע להתרשם מפרויקט "מחיר למשתכן" בשכונת נאות השקמה. ראש העיר, אלון דוידי, הסביר לח"כ אדלשטיין על היקף הפרויקט בעיר, על חשיבותו ועל כך ש-50% מהזוכים בהגרלות הנם בני שדרות.

יו"ר הכנסת אמר בתום הסיור: "כשאתה רואה את הפיתוח כאן בשנים האחרונות, הבנייה, הפארקים, הרוח של פרנסי העיר בראשות ראש העיר אלון דוידי, אתה אומר חל כאן שינוי. המסכנות, שפעם הייתה נחלת כל שיחה כאן באזור, כבר אינה קיימת, עכשיו אנשים מדברים על העתיד והעתיד כאן מזהיר, ההגה בידיים טובות". ראש העיר, אלון דוידי, אמר לח"כ אדלשטיין: "אנחנו מאוד שמחים שיו"ר הכנסת הגיע לפה. יולי ידיד נאמן של העיר, מגיע כל השנים לביקורים, מייעץ, מסייע. אני שמח שהוא חווה את החוויה של הפריחה והשגשוג של העיר שלנו. התושבים הנפלאים של העיר והאזור מבינים את המשמעות של לחיות קרוב לעזה אבל גם מבינים מצד שני שהם חפצי חיים וחפצי התפתחות וברוך השם יש השקעה גדולה בחינוך, בקהילה ובפארקים. אני מאחל ליו"ר הכנסת הצלחה ושימשיך בדרך הטובה שהוא מנחיל לכולנו"

לכתבה הבאה:

ממשיכים: מכבי שדרות ניצחה את הפועל לוד 0-3

מכבי שדרות ממשיכה ביכולת הטובה ושומרת על המקום הראשון, כשגברה בתוצאה 0-3 על הפועל לוד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.