יום שני , 22 אוקטובר 2018
דף הבית / חדשות / כיבוי אש למען התעשיינים בשדרות

כיבוי אש למען התעשיינים בשדרות

בשבוע שעבר נפגשו תעשייני שדרות עם נציגי תחנת כיבוי אש אשקלון באזור התעשייה בשדרות למפגש מקצועי בנושא התמודדות עם דרישות כיבוי אש. המפגש הינו תולדה של שיתוף פעולה של התאחדות התעשיינים מרחב דרום, עיריית שדרות ותחנת כיבוי אש אשקלון.

במסגרת שיתוף פעולה של התאחדות התעשיינים מרחב דרום, מינהלת אזור התעשייה בעיריית שדרות ותחנת כיבוי אש אשקלון, התקיים בשבוע שעבר מפגש מקצועי בנושא התמודדות עם דרישות כיבוי אש. במפגש השתתפו כ-15 תעשיינים ונציגי עסקים, קטנים ובינוניים הפועלים באזור התעשייה, ושמעו את אבי פרץ, מ"מ מפקד מחוז דרום אשר פרס בפניהם את תפיסת המחוז. כמו כן, הוביל את היום מאיר דוד, רמ"ד מניעת דליקות ובטיחות בתחנת כיבוי אשקלון אשר פרס בפני המשתתפים את עיקרי הדרישות, וכן ההקלות אותן ניתן לקבל. בסיום הצגת התקנות החדשות נציגי המפעלים העלו בפני נציגי כיבוי אש את הבעיות הפרטניות במפעלם וקיבלו עצות מקצועיות וישימות, וכן קבעו פגישות המשך עם תחנת כיבוי אש אשקלון להמשך טיפול.

"אחד האתגרים השכיחים והיקרים עימם מתמודדים מפעלי התעשייה הוא עמידה בדרישות כיבוי אש", אמר אביב חצבני, מנהל מרחב דרום של התאחדות התעשיינים". הוא הוסיף: "שיתוף הפעולה עם מאיר דוד מתחנת כיבוי אש אשקלון ועם שמעון אדרי מנהל אזור התעשייה שדרות הניב מפגש יוצא דופן בו כל התעשיינים שהגיעו למפגש זכו לפתרונות מקצועיים להתמודדות עם דרישות כיבוי אש. אנחנו בהתאחדות מתכננים לקיים מפגשים דומים בכל אזורי התעשייה במרחב".

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "במסגרת השירות שאנו מעניקים לתושבינו, אנו שמים דגש גם על בעלי העסקים בעיר שנדרשים לדעת את כל החובות המוטלות עליהם מהצד של כבאות והצלה כדי לעמוד בתקנות וכמובן לשמור על בטיחותם ועל בטיחות באי העסק שלהם. כל הכבוד על היוזמה, תודה לשמעון אדרי מנהל אזור התעשייה ולכל מי שלקח חלק ביום חשוב זה".

מאיר דוד מתחנת כיבוי אשקלון: "מדיניות הרשות הארצית לכבאות והצלה היא ,שמירה על בטיחות אש תוך חשיבה כול הזמן של איך לסייע בצמצום רגולציה ועלויות תוך כדי שקיפות מלאה ויחס אישי ומקצועי".

לכתבה הבאה:

צעירים דוידי

כנס הצעירים של דוידי

עשרות צעירות וצעירים השתתפו בתחילת השבוע בכנס שערך ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, בסניף הליכוד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.