יום שבת , 23 מרץ 2019
דף הבית / חדשות / כנס מרשים לעו"ד אמיר פינטו

כנס מרשים לעו"ד אמיר פינטו

במעמד צמרת מפלגת העבודה ובראשם יו"ר התנועה אבי גבאי הגיעו לכנס תמיכה מרשים בעו"ד אמיר פינטו, המתמודד לראשות העיר. מדובר בהפגנת תמיכה משמעותית לטובת פינטו, שזכה להתייצבות נרחבת של מפלגת העבודה מאחוריו.

כאמור, ביום רביעי קיים פינטו כנס מרשים מאוד במרכז העיר, בהשתתפות מאות תושבי, כאשר צמרת מפלגת העבודה הגיעה, והמשמעות מבחינת פינטו היא הצהרה של מפלגת העבודה כי היא תומכת במועמדותו לראשות למרות שיהודית אוליאל-מלכה, המזוהה גם היא עם התנועה, מוצבת כמספר 2 ברשימתו של דוידי. בין הנואמים עלו חברי הכנסת איציק שמולי, רוברט טיבייב, איתן כבל וכמובן את ח"כ עמיר פרץ שאמר בדבריו בין היתר: "הנוכחים כאן מייצגים את לוחמי הדמוקרטיה בשדרות. אין ספק שחדרת לליבנו באופן מדהים. כולם כאן מאמינים שהחלטת להתמודד כי שדרות חשובה לך. באת ממשפחה קשת יום והפכת למנהיג. אמיר פינטו יוביל את שדרות מבינוניות למצויינות. אמיר פינטו יאחד מחדש את שדרות".

בהמשך נאם היו"ר אבי גבאי שאמר בין היתר: "בפגישתי הראשונה עם פינטו ניסיתי להבין למה החליט להמודד? אתה עורך דין מצליח. אמיר השיב: גדלתי כאן במשפחה של 11 אחים. אני רוצה שכל בן שדרות יצליח בחייו. אמיר הוא בשורה נהדרת לעיר שדרות. קיימת סוגית שדרות היום: צריך לשמור על הערכים שהיו נחלת התושבים במשך שנים. כולנו אנשים מאמינים אבל גם מאמינים בחופש. תישאף להקל על תושבי שדרות ולא להקשות ולסגור מרכזי חירום וכיוב בשעות ובימים מסוימים".

בסיום עלה לנאום פינטו שהודה לכל התושבים שהגיעו לתמוך. "נחזיר לשדרות את אופיה החם ואת צביונה הפלורליסטי של איש באמונתו יחה . בלי כפיה דתית ובלי כפיה אנטי דתית. כל שכונות העיר יהיו החצר הקדמית. לא עוד חצר אחורית בישוב. שלשום היתה לנו אזכרה לרגל עשור להירצחו של אחי. לאחר תפילת ערבית ישבנו לארוחת מצווה. ניגש אלי חבר ותיק וחולה מאוד שאמר לי אמיר במקום לקנות תרופות אני משלם ארנונה. זה הוכיח לי למה הדבר הראשון שאטפל זו הארנונה. אנחנו לא פראיירים. לא נסכים שמ45% הנחה מהחלטת הממשלה רק 20 אחוזים מגיעים לתושבים. נפסיק את טירוף הארנונה. נושא נוסף הוא הזנחת השכונות הוותיקות . מזמן הגיע הזמן להתחדשות עירונית. לבניה חדשה של בתים חדשים במקום הישנים שיהרסו. ראש העיר לא סופר ממטר את התושבים הוותיקים ולכן כאן אין פינוי בינוי ובכל הארץ יש".

לכתבה הבאה:

ממשיכים: מכבי שדרות ניצחה את הפועל לוד 0-3

מכבי שדרות ממשיכה ביכולת הטובה ושומרת על המקום הראשון, כשגברה בתוצאה 0-3 על הפועל לוד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.