יום שישי , אפריל 27 2018
Home / חדשות / לזכרו של שרלי

לזכרו של שרלי

רגע לפני היציאה לחופש הגדול במעמד ראש העיר, משפחה וחברים בי"ס שקמים-מעוז הנציח את אב הבית המיתולוגי שהלך לעולמו לפני כשנה וחצי.

במשך עשרות שנים שרלי אבוטבול שימש כאב הבית של בי"ס שקמים מעוז והיה אבא לכל התלמידים, לפני כשבועיים הם זכרו לו חסד כשהנציחו ספסל מעוצב ברחבת בית הספר לזכרו.

אבוטבול ז"ל נחשב לאחד מעובדי העירייה הוותיקים, הוא היה דמות צבעונית שבלטה גם ברגעי השמחה של עובדי העירייה וגם במאבקים הקשים כשהם לא קיבלו את שכרם. לפני כשנה ושמונה חודשים אחרי מאבק ממושך במחלת הסרטן הוא הלך לעולמו. במשך הזמן חשבו בבית ספר אליו הוא היה קשור יותר מכל, כעובד עירייה, כיצד להנציחו והחלט לעשות זאת במקום שהכי אהב- חצר בי"ס המטופח.

"נפלה בחלקנו העונג והכבוד לעבוד עם אדם יקר ומיוחד שעשה ופעל רבות למען בית הספר והתלמידים" ציינה מנהלת בי"ס סימה עזרא שעבדה לצידו של שרלי גם כמורה וגם כמנהלת, "שרלי היה אדם הגון וישר, אחראי, אכפתי ואמיתי שביצע את עבודתו במלוא המסירות והאהבה. נתן שירות אדיב לצוות, לתלמידים ולהורים ותמיד בחיוך. הגיע לביה"ס בשעות הבוקר המוקדמות, וקיבל את פנינו בחיוך ובשמחה. דאג שכל ילד יחצה את הכביש בבטחה בבוקר ובסוף יום הלימודים. שרלי ידע לדאוג ולטפל בכל בעיה ומצא פתרון לכל תקלה. גם כשהיה קשה נשאר אתנו עד הרגע האחרון והתנדב לעזור. תמיד דאג להתקשר בחגים, לאחל חג שמח, שבת שלום ובכל הזדמנות היה נותן את ברכתו. הרגשתי דמות של אב דואגת, שומרת העוטפת את כולנו באהבה. בלכתו השאיר חלל גדול אחריו בבית ,במשפחה וגם פה בביה"ס. אנו רוצים לומר תודה על הזכות שיש לנו היום להוקיר אדם מיוחד שכל כך אהב את בית הספר ולחנוך היום את ספסל השלום שעליו כתוב שר – לי כי כך אני בטוחה שזאת הדרך שבו רצה שנזכור אותו בשמחה ובנגינה שכל כך אפיינה אותו".

בטקס המרגש נכח גם ראש עיריית שדרות אלון דוידי שאמר "כל מי שזכה לעבוד לצידו ולהיות במחיצתו ראה מולו איש בעל שמחת חיים יוצאת דופן, בעל לב חם ואוהב. גם אני זכיתי להכירו מקרוב ועוד בחייו וגם לאחר מותו דיברתי בשבחו. נזכור את שרלי לעד".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.