יום ראשון , 20 אוקטובר 2019
דף הבית / צרכנות / לימודי הנדסאים

לימודי הנדסאים

לימודי הנדסאים מנגישים ומזמנים לתלמידים אפשרות לרכוש מקצוע במסגרת מסודרת, במתכונות שונות ונוחות של לימודים, לרבות לימודי ערב ולימוד מרוכז בימי שישי.

השוק מייצר ביקושים תמידיים לבעלי מקצועות הנדסיים כגון: הנדסאי קירור ומיזוג אוויר ( לרבות במסלול המשלב חשמלאי מוסמך), אשר יכולים להשתלב בתפקידים שונים כגון: תכנות מערכות קירור ומיזוג אוויר, בקרת אקלים בתעשייה, תכנון מערכו מים וצנרת, פיקוח על הקמה ועבודות חשמל, ומגוון עבודות בתחום האוטומציה והבקרה; הנדסאי חשמל- מסלול המכשיר את בוגריו למגוון עבודות תכנון, פיקוח, פיתוח, תחזוקה, שירות, תפעול מערכות אנרגיה חשמליות ובקרתן ועוד; הנדסאי אלקטרוניקה – מסלול המכשיר את התלמידים לעבודות בתחום תכנון, התקנה פיקוח ותפעול מערכות אלקטרוניות מתוחכמות ומבוססות מחשב. הבוגרים משתלבים ללא קושי בתעשיות בכלל ובהיי טק בפרט, בחברות תקשורת ועוד; הנדסאי מכונות – מערכות אנרגיה וגז טבעי- תחום שהביקוש להנדסאים ולמהנדסים בו הולך וגובר ככל שנושא הגז הופך למקור מרכזי לאספקת אנרגיה בכלל ובשל הפוטנציאל הכספי העצום הגלום בו בפרט.

 לימודי הנדסאים ועבודה בפריפריה

לימודי הנדסאים במכללות בפריפריה, בצפון ובדרום, מאפשרות לתלמידים לשלב את הלימודים בהם עם עבודתם הנוכחית. הנגישות של מוסדות לימוד בקרבת מקום מגוריהם, המייתרים את הצורך לבזבז זמן על נסיעה (ופקקים!).

לימודי הנדסאים הם לימודים מעשיים ויישומיים, היות ששוק העבודה פתוח ורבים מהבוגרים עשויים למצוא מקומות עבודה ומקורות פרנסה דווקא בפריפריה המשוועת לא רק לידיים עובדות אלא לראשים חושבים, מתכננים ומבצעים.

לימודי הנדסאים בבאר שבע במכללה ייעודית המכשירה במגוון תחומי הנדסה מהווה  אפשרות מצוינת למי מתושבי העיר והסביבה בכלל ולצעירים שבהם בפרט ללמוד במכללה מקצועית, המציעה תכניות לימודים מובנות, לרכישת מקצוע נדרש.

בירת הנגב מתפתחת במהירות בכל תחומי החיים. באופן טבעי חל בה גם גידול במפעלים, לרבות תעשיית היי טק, וכתוצאה מכך גדל הביקוש לעובדים מקצועיים בכלל ולהנדסאים ומהנדסים בפרט.

כיום, יותר מאשר בכל תקופה בעבר, גובר הצורך ברכישת מקצוע. בשוק עבודה דינמי, תובעני, תזזיתי, אשר עצם השינוי הוא המשתנה הקבוע היחיד בו, רכישת מקצוע נדרש בתחומים עתירי טכנולוגיה, שניתן ולמעשה נדרש להטמיע בהן כל העת מערכות חדשות, למי שמופקד על תכנונן והטמעתן שמור מקום עבודה מובטח לאורך זמן.

צרו קשר מבעוד מועד עם מזכירות מוסד הלימודים בצפון הארץ או בדרומה שבו אתם מתעתדים ללמוד, כדי לקבל את כל הפרטים החשובים והרלוונטיים לבחירה מושכלת ומוצלחת של מקום הלימוד והמגמה המתאימה לכם. הליכה לייעוץ מקצועי עשויה לסייע לכם למקד ולדייק את הצרכים ואת הרצונות וגם את ההעדפות שלכם.

אם אתם מתלבטים היכן ובעיקר מה ללמוד- לימוד אחד מהמקצועות המיועדים ומיוחדים להנדסאים עשוי להתאים לכם ובעיקר להועיל ולהשתלם. תוכלו להיווכח בכך לא רק בסיום הלימודים אלא כבר במהלכם. בהצלחה עכשיו ובעיקר בעתיד.

לכתבה הבאה:

אולם אירועים במרכז

ארגון אירוע היא כאב ראש לא קטן. יש כל כך הרבה דברים שצריך לדאוג להם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.