יום שלישי , 22 אוקטובר 2019
דף הבית / ספורט / כדורגל / למרות רצף התבוסות: מאמן שדרות נשאר
צילום ארכיון: אורי גבאי
אבי פרץ. הקבוצה שלו שוב הובסה. צילום ארכיון: אורי גבאי

למרות רצף התבוסות: מאמן שדרות נשאר

בסוף השבוע רשמה מכבי 'ציון' שדרות עוד שפל כשהובסה בביתה 5:1 על-ידי בני יצ'אלאל רחובות. המאמן אבי פרץ ביקש לעזוב וחזר בו. שוער חדש הוחתם בקבוצה.

מה קורה לקבוצת מכבי 'ציון' שדרות בכדורגל? בסוף השבוע הקבוצה שבה הושקע תקציב גדול במושגים של ליגה ב' דרום רשמה עוד תבוסה מבישה, הפעם 5:1 במגרש הביתי שנחשב למבצר שמקשה על קבוצות לחלץ נקודות, רק לפני שלושה שבועות מוליכת הליגה חילצה בקושי רב תיקו 0:0 והנה ביום שישי האחרון קבוצת בני יצ'אלאל רחובות ניצחה ללא קושי ופשוט מחצה את שדרות.

כבר לאחר התבוסה הביתית התקיימה שיחה התייעצות בין מאמן הקבוצה אבי פרץ ובין מנכ"ל העמותה ונציגי הנהלה כדי לבחון נקיטת צעדים על מנת לעצור את ההתרסקות של הקבוצה.  המאמן הבהיר כי מצד אחד הוא מוכן לקחת אחריות ולשים את המפתחות, מצד שני אם יבוצעו שינויים משמעותיים בסגל הוא מאמין שיצליח לייצב את הקבוצה. ביום ראשון בבוקר התייצב המאמן במשרדי העמותה לשיחה לא קלה כדי להחליט יחד על עתידו, בסופו של דבר הבהיר המאמן "אני מוכן לקחת אחריות, עשיתי טעויות כשנתתי אמון מלא בסגל שעומד לרשותי, למרות זאת אני עדיין מאמין שאני יכול להוציא את העגלה מהבוץ, לטעמי כל מאמן שיבוא במקומי לא יוכל לעשות זאת עם אותו סגל ואם נעשה יחד את השינויים הנדרשים אני מאמין שאצליח במשימה".

כך או כך, בהנהלת הקבוצה החליטו לזמן מספר שחקנים לוועדת משמעת לאחריה יוחלט על עתידם בקבוצה. בנוסף הובהר כי שחקנים נוספים יוזמנו לשיחה לאחר מכן יוחלט מי מהשחקנים שלא נמצאים עוד בתוכניות המקצועיות ישוחררו מהקבוצה, יתכן שעוד לפני המשחק החשוב ביבנה מספר שחקנים ישוחררו מהקבוצה".

בנוסף, בקבוצה פועלים במרץ לצרף שחקנים חדשים, השבוע התקיימו מגעים עם שלושה שחקנים, בקבוצה מקווים כי יצליחו לצרף קשר אחורי, בלם וחלוץ.

בתוך כך, אתמול הצטרף לקבוצה שוער מקבוצת שיכון המזרח מליגה א', לאחר האימון הוא הוחתם עם סעיף המאפשר לקבוצה להשתחרר מהחוזה בינואר במידה ולא יעמוד בציפיות.

השוער החדש אלעד בן דוד שהוחתם לתקופת ניסיון
השוער החדש אלעד בן דוד שהוחתם לתקופת ניסיון

 

לכתבה הבאה:

הבוקר: שני הרוגים בתאונת דרכים קשה בצומת איבים, סמוך לשדרות

שני הרוגים ופצוע בינוני כתוצאה מתאונת דרכים קשה שאירעה הבוקר (חמישי) בצומת איבים סמוך לשדרות. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.