יום שבת , 23 מרץ 2019
דף הבית / חדשות / מדוע "סולק" ששון שרה מהכנס של דוידי?

מדוע "סולק" ששון שרה מהכנס של דוידי?

במשך עשרות שנים שרה הוא האיש הכי מזוהה עם תנועת הליכוד אבל זה לא מנע מאנשי הביטחון להוציאו החוצה. "למרות המחלוקות עדיין תמכתי בדוידי כאיש ליכוד אבל בושה וחרפה מה שנעשה לי". במטה דוידי דוחים את האשמות ומטילים את האחריות על השב"כ.

ביום שלישי האחרון קיים ראש עיריית שדרות אלון דוידי את כנס הבחירות המרכזי שלו באולמי תהל באזור התעשייה במעמד בכירי הליכוד ובראשם ראש הממשלה בנימין נתניהו, תושבים רבים קיבלו הזמנה בהודעת אסמס, באופן טבעי התומכים המובהקים גם אם אינם אנשי ליכוד- התייצבו, והיו גם לא מעט שלא תומכים בראש העיר אך ביקשו להיכנס לאולם. כדי למנוע מבוכות מיותרות לא הוכנסו תושבים שהגיעו במטרה לעשות פרובוקציות. כאשר ששון שרה האיש הכי מזוהה עם הליכוד בשדרות נכנס לאולם לאחר שעבר את הבידוק היה היה כרגיל עד שלפתע הוא התבקש לצאת החוצה.

כאן הגרסאות סותרות, נגד שרה נטען כי עשה פרובוקציה בכניסה לאולם ולכן סומן על-ידי השב"כ כאיום, הגדרה מצחיקה מאוד למי שנחשב מוכר מאוד בקרב שרי הליכוד וכמובן אצל ראש הממשלה שביקר בעבר אצל שרה לא מעט בביתו, רק בכנס של השקת פרויקט למשתכן במהלך הנאום שלו, נתניהו זיהה את שרה בקהל והחל להחליף איתו חוויות במשך מספר דקות כך שלא משנה מה קרה ביום שלישי שרה לא היה צריך להיות מסולק בבושת פנים. אנשי ראש העיר שחלקם היו עדים למתרחש היו צריכים למנוע את המבוכה אבל הרצון ללמד את שרה לקח כנראה גבר עליהם.

לאחר שנרגעו הרוחות שרה סיפר ל'דין וחשבון' על השתלשלות העניינים: "הוזמנתי לכנס כמו כולם, קיבלתי גם הזמנות משרים וחברי כנסת שהם מכרים שלי. הגעתי לאולם, עברתי בידוק ביטחוני כמו כולם, הסתובבתי בין התושבים וכמובן שוחחתי עם חברי כנסת, פעילים ליכוד וותיקים שמכירים אותי שנים רבות. באיזה שלב ניגשו אליי אנשי שב"כ ושואלי אותי איך נכנסתי, הסברתי להם כמו כולם, שאלו מה הת.ז שלי אולי 7 פעמים וזה לא הספיק להם. בסופו של דבר ביקשו שאתלווה אליהם, אחד מאנשי הבידוק אמר להם שהוא זוכר אותי מצוין ושעשיתי בידוק, בשלב הזה כמובן כעסתי אז אמרתי לעבר דוידי שלא ניתן לאנשי הבית היהודי להשתלט על הליכוד".

שרה משוכנע כי אנשי הביטחון קיבלו הנחיה מלמעלה למרות שזה עדיין תמוה בעיניו. "זה שהחלטתי להתמודד כאיש ליכוד למועצת העיר כנראה לא לרוחם, למרות המחלוקות עדיין תמכתי בדוידי כאיש ליכוד אבל בושה וחרפה מה שנעשה לי. אני קורא לכל אנשי הליכוד האמיתיים לתת לנו את הכוח ביום שלישי כי רק אנחנו אנשי הליכוד האמיתיים".

לכתבה הבאה:

ממשיכים: מכבי שדרות ניצחה את הפועל לוד 0-3

מכבי שדרות ממשיכה ביכולת הטובה ושומרת על המקום הראשון, כשגברה בתוצאה 0-3 על הפועל לוד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.