יום שלישי , 19 מרץ 2019

מיס טאלנט

כבר בגיל 5 היא סומנה כרקדנית מוכשרת עם עתיד גדול, בהמשך היא גם נדבקה בחיידק צילום הסלפי שהפך אותה לפופולארית עם אלפי עוקבים ברשת החברתית. תכירו את ניקול איסקוב משדרות שתייצג אותו בשבוע הבא בתחרות יופי בינלאומית לנערות המשלב את כישרון הריקוד והמשחק. ראיון עם מעריצה של נועה קירל שחולמת להיות כמו ביונסה.

במבט ראשון ניקול איסקוב בת ה-14.5 משדרות נראית עוד נערה רגילה עם חלומות גדולים אבל כשהיא נעמדה על סט הצילומים כבר מהצילום הראשון אפשר לחוש שמדובר בכישרון עולה, כישרון שלא פוגשים כל יום. "ככה התחילה נועה קירל, מהרגע הראשון היה ברור שהיא כוכבת" זורק לה אחד העובדים והיא משיבה בחיוך נבוך משהו "כמובן שאני חולה עליה היא ללא ספק המודל שלי בישראל, הלוואי ואצליח להגיע למעמד שלה".

עד שהיא תגיע למימדים של קירל, החלה ניקול לטפח קריירת דוגמנות, לשם כך היא נרשמה לתחרות יופי שבו נדרשות ילדות ונערות לצעוד על המסלול וגם להציג את כישוריהן בתחומים שונים. בתחרות שנערכה בחודש שעבר בישראל לצד יופייה הפגינה ניקול את כישורי הריקוד שלה מה שזיכה אותו בתואר המכובד של "מלכת היופי לילדות ונערות" ויחד עם 4 בנות נוספות שהיו בחמישייה הראשונה היא תייצג את ישראל בתחרות הבינלאומית שתתקיים בשבוע הבא בטורקיה בהשתתפות מדינות מכל העולם. "האמת שהגעתי בלי ציפיות, אני מגיל קטן אוהבת להצטלם ולעשות פוזות למצלמה, יום אחד כשחזרתי מחוג ריקוד אמא שלי סיפרה לי שיש איזה תחרות והיא החליטה לרשום אותי, היא תמיד דחפה אותי ואמרה  לי שאני צריכה לנצל כל הזדמנות. בהתחלה לא ידעתי מה זה ולקראת מה אני הולכת, אחרי האודישן הראשון ממש התחברתי לזה ונהניתי מכל חזרה והמפגשים עם כולם, כמובן שהכריזו עליי כזוכה זאת הייתה מחמאה גדולה והרגשה כייפית שאולי לצד האהבה שלי לריקוד אתפתח גם בתחום הזה".

 

מכורה לאינסטגרם

את הכישרון בתחום הריקוד זיהו אצלה ההורים בגיל מאוד מוקדם. "האמת אני חושב שניקול פשוט נולדה לתחום הזה של עולם הבמה, המשחק, הריקוד" מסביר אביה צביקה, "האמת אמא שלה שזיהתה את הכישורים שלה דחפה אותו כל הזמן, כבר בגיל 5 היא השתתפה בתחרויות ריקוד בארץ ובעולם". גם ניקול עצמה זוכרת את הפעם הראשונה: "זה מה שאני מכירה מאז שאני ילדה קטנה, לא זוכרת שהתחברתי למשהו אחר. הייתי רואה בטלוויזיה שירים ופשוט התחלתי לרקוד, בהמשך ההורים רשמו אותי לחוג ריקודים סלונים שם היה לי בן זוג שרקדתי איתו יחד, לצערי בשנים האחרונות החוג הזה לא קיים בשדרות וחבל אבל דרך ריקודים סלונים הבנתי שיש פוטנציאל ואני חייבת להשקיע".

בשנים האחרונות ניקול התנסתה בכל סגנונות הריקוד, רקדה היפ הופ, לטיני, מודרני. "אין משהו ספציפי שאני הכי אוהבת לרקוד, אני נמצאת בחוג שאני יכולה לרקוד כמה סגנונות. אין ספק השאיפה הגדולה שלי זה להתעסק בעולם הבמה כמובן עם שילוב של הריקוד" היא אומרת ומסבירה את ההחלטה להשתתף בתחרות יופי. "כמובן שגם תחום הדוגמנות קורץ לי כי אני אוהבת מאוד להצטלם, ברגע שקיבלתי הזדמנות להשתתף בתחרות אמרתי לעצמי למה לא זה רק יכול לעזור לי לצבור ניסיון ולתת לי עוד במה.  היום, בתחום הבמה צריך גם לדעת להצטלם, גם לרקוד וגם לשחק ולשם אני מכוונת".

בשנים האחרונות הרשתות החברתיות הפכו לבימה המרכזית שבהם מתגלים כישרונות רבים בארץ ובעולם.  בין הרשתות הפופולאריות נמנות כמובן אינסטגרם ומיוזיקלי, כולם על אותה מתכונת. בעצם כל נער או נערה בגיל 12 יכולים להעלות תמונות וסרטונים. גם ניקול מנצלת את הבימה הזאת היטב. באינסטגרם למשל יש לה כבר אלפי עוקבים. "אני מודה שאני מהמכורות" היא אומרת בחיוך, "אני חושבת שאני מתעוררת בבוקר זה הדבר הראשון שאני עושה, יש הרבה צעירות בגילי שעשו מהרשת החברתית קריירה, תיקח למשל את אנה זק שיש לה מיליוני עוקבים, היא הפכה לאייקון בארץ ובעולם"."ומה עם הלימודים" אני תוהה עם מבט לאבא צביקה. "לימודים זה לא לפני הכל". ניקול מתערבת:"אומנם אני משקיעה לא מעט זמן בתחומים שאני אוהבת אבל בבוקר כשאני מגיעה לבית ספר אני מרוכזת בלימודים, זה ההסכם שיש לי עם אבא שלי שתומך ועוזר לי בכל. צביקה:"אין מה לעשות הדור של היום שונה אבל יחד עם זאת לימודים זה מאוד חשוב ולצד הגשמת החלומות ניקול יודעת שהיא לא תזניח את הלימודים".

כשאני שואל  את צביקה אם הוא לא חושש שזה מוקדם מדי עבור הילדה שמלאו לה רק 14.5 לעבוד בתחום כמו דוגמנות. "ברור שאני עם האצבע על הדופק, תוסיף לזה את העובדה שאצלנו בעדה לא משהו שמקובל אבל כמו שאמרתי הדור של היום הוא שונה, היום הכל קורה מוקדם, אנחנו אישית מלווים אותה בכל שלב כדי שהיא לא תלך לאיבוד, ברור לי שהילדה מוכשרת ואני אלך איתה לכל מקום אחר החלומות שלה".

במהלך הצילומים שהתקיימו בסטודיו שלנו ניקול יש לומר מפגינה ניסיון רב, היא ממש יודעת את העבודה מצוין. "האמת בגיל 6 בערך התחברתי מאוד למצלמה, בשלב מסוים שאבא ואמא קנו לי טלפון התחלתי לצלם את עצמי ופשוט מאז לא הפסקתי, בכל הזדמנות הייתי מצלמת את עצמי ואמרו לי שאני מצטלמת יפה אז המשכתי עם זה. בשנה האחרונה זה ממש התחיל להתפתח,  הצטלמתי לכמה קמפיינים וממש נהניתי מזה" היא מסבירה ומתייחסת לנתוני הגובה שלה. "אומנם אני לא גבוהה במיוחד, אין לי גובה של דוגמניות אבל בעולם האופנה היום לא חייב להיות גבוהות, מספק שיש לך פנים יפות ויכולת להצטלם יפה זה מחפה על הגובה. אני בכל מקרה לא רואה עם זה בעיה, בישראל יש מלא דוגמניות נמוכות שעושות קמפיינים גדולים".

 

"הלוואי שהחלום שלי יהפוך למציאות"

בין לימודיה בכיתה ט' בתיכון גוטוירט לחוג למחול העירוני שבו היא רוקדת, עסוקה ניקול בימים האחרונים בהכנות לקראת הנסיעה לטורקיה שם תתקיים התחרות. "אני כמובן מתרגשת בטירוף" היא אומרת, "בעבר שהייתי ילדה קטנה אומנם כבר השתתפתי בתחרויות בחו"ל אבל הפעם זה שונה, זה תחרות יופי בינלאומי לנערות שמתקיימת בטורקיה. יחד איתי יש עוד 4 נציגות מישראל, אני בעיקרון אשתדל ליהנות מהחוויה ולהפיק ממנה את הכי טוב. כמו בתחרות בישראל אני נדרשת לא רק לצעוד על המסלול אלא גם לבצע ריקוד כך שזה יהיה מעניין".

אומנם לא מדובר בתחרות הרשמית של מיס עולם אליו נשלחת מדי שנה נציגה ישראלית שזוכה בתואר מלכת היופי של ישראל אבל התחרות הזו  Little miss World שמיועדת לילדים מגילאי 4 עד 17 מתקיימת מזה 27 שנים והיא פותחת דלתות לעולם הגדול. "מדובר אירוע זה הוא ברמה אמנותית גבוהה, המתקיימת במשך 27 שנים במדינות שונות בעולם: רוסיה, ארמניה, בולגריה, טורקיה, ספרד… התחרות היא הזדמנות נהדרת להציג את התרבות והמסורת אשר אופיינית לכל מדינה ויצירת קשרי חברות בין ילדי מדינות שונות" מסבירים בנציגי הארגון בארץ, "מטרת התחרות היא לאחד ילדים מוכשרים ממדינות שונות ומכל קצוות העולם הקרוב והרחוק, להפגין הישגים יצירתיים של המשתתפים, לחפש דמויות מוכשרות חדשות, לחזק את רמת המיומנויות ולערוך חילופי ניסיון, להביא להכרת התרבות הלאומית שלנו. לפני הכל מטרתנו העיקרית היא לקדם את החינוך התרבותי והאסתטי של ילדים ובני נוער, לחשוף את התכונות הטובות ביותר שלהם, ליצור אווירה חברית והבנה הדדית בין המשתתפים ואורחי התחרות".

בסרטון הרשמי של הפקת התחרות על ניקול שצולם בין היתר בשדרות, במרינה של אשקלון ובאתר החץ השחור הצופה אל רצועה עזה, היא ניצלה את ההזדמנות גם להעביר את המסר של שדרות שמתמודדת מאז שהיא נולדה עם מציאות ביטחונית לא פשוטה. "החיים בעיר שלנו לא כל כך פשוטים אבל  אני מאמינה בשלום בינינו לבין שכנינו הערבים" היא מספרת בין היתר בסרטון.  "גדלתי במציאות של טילים ואני מאמינה שגם בצד השני יש נערות כמוני שחולמות על עתיד אחר, על מציאות אחרת מאשר של מלחמה, מקווה שיום אחד זה ישתנה".

על אהבתה לריקוד היא סיפרה בסרטון : "אני רקדנית מקצוענית בלהקה ישראלית אני גאה לייצג את ישראל בתחרות עולמית מסביב לעולם. בשבילי הריקוד זה הכל. זו הדרך שלי בחיים להפוך ולהיות כוכבת. התחביבים שלי זה לרקוד ולעשות קניות. אני מייחלת לזה שאנצח. וגם אם לא לעולם לא אפסיק לרקוד. והלוואי והחלום שלי יהפוך למציאות".

אגב אם אתם תוהים על המודלים שלה. "בישראל אני חולה על נועה קירל, גם זמרת, גם רקדנית גם שחקנית, אין ספק שהיא המודל שלי. באופן כללי אני ממש חולמת להיות ביונסה, היא ההשראה שלי להכל".

לכתבה הבאה:

מכוונים גבוה: תכירו את יחידת הרחפנים של המועצה האזורית חוף אשקלון

כחלק מהתמודדות עם המצב הביטחוני, קיבלה המועצה האזורית חוף אשקלון רחפן מבצעי משוכלל, תרומה מ"הקרן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.