יום ראשון , 21 יולי 2019
דף הבית / חדשות / מי נכנס למועצת העיר? חלוקת המנדטים המלאה בפנים

מי נכנס למועצת העיר? חלוקת המנדטים המלאה בפנים

הבחירות לראשות העיר היו מן השקטות שידעה העיר שדרות, ובהינתן מצב זה עיקר ההתמקדות היתה בקרב על 15 המקומות הממתינים במועצת העיר. כ13 רשימות שונות התמודדו על הכרטיס הנכסף, והבוקר 'שדרונט' חושף את התוצאות המלאות, כולל המפתיעים, המאוכזבים וששון שרה אחד ששוב לא הצליח להיכנס למליאת המועצה. עם זאת יש לסייג ולומר כי עדיין ממתינים להתפתחויות לאחר קבלת קולות החיילים וכוחות הביטחון.

להלן התוצאות של המתמודדים שהצליחו לעבור את אחוז החסימה:

אלון דוידי: 5 מנדטים

אז אמנם דוידי לא עמד ביעד שהציב לעצמו- כ7 מנדטים, אך הוא בהחלט יכול להיות מרוצה ממספר הכיסאות שישמשו את סיעתו בקואליציה. אין ספק שראש העיר בקדנציה הקרובה יזכה לכוח רב יותר, ושהקמפיין שלו "מצביעים בשני פתקים" נחל הצלחה.

מארק איפראימוב: 3 מנדטים

המפתיע הגדול של הבחירות הקודמות עושה זאת שוב. מארק איפראימוב אמנם לא נכח בשילוט הרחוב, והיה מאוד שקט לאורך מערכת הבחירות, אך הוא הוכיח לכולם שעבודת שטח טובה משתלמת. הוא השתלט על קולות העולים ופשוט "מחק" את הרשימות האחרות, כולל את זו של טל נחשונוב, שכבר לא יכהן יותר כחבר מועצה.

יניב פרץ: 2 מנדטים

עבודת מטה מאורגנת, השקעה במיתוג וקו לעומתי שהוביל יניב פרץ נגד ראש העיר דוידי השתלמו לו בגדול בקלפי. יניב יכנס למועצה ולראש העיר דוידי כנראה צפוי כאב ראש לא קל, דוידי הצהיר כבר שפרץ נמצא אחרון ברשימת הכניסה לקואליציה אך כמובן שבפוליטיקה הכל עוד אפשרי. מי שיכולה להיות מאוד מרוצה היא מס' 2 ברשימתו של יניב, שילה פרץ, שתהיה חברת המועצה הצעירה ביותר והיא בת 25 בלבד.

הרצל שאובי: מנדט אחד

ירידה משמעותית בכוחם של האחים שאובי, שלראשונה ישלחו רק את הרצל למועצת העיר. משה שאובי חבר המועצה הותיק יאלץ להישאר מאחורי הקלעים, וזאת למרות קמפיין מאוד מוקדם ומאוד מושקע.

דורון טקטוק: מנדט אחד

ש"ס שומרת על כוחה בקואליציה, כשדורון טקטוק עמד במשימה ויחליף את אורן מלכה בנציגות ש"ס במועצת העיר.

מיכאל אמסלם: מנדט אחד

והנה ההוכחה שגם כשאין קמפיין בולט, אבל בסיס נאמן של בוחרים שהולכים איתך כבר 30 שנים חזק יותר מכל גימיק. מיכאל אמסלם ממשיך במועצת העיר, ומעניין יהיה לראות איזה תפקיד ימלא.

אמיר פינטו: מנדט אחד

המועמד לראשות העיר יכול להתנחם לא רק בשליש מקולות המצביעים, אלא גם במקום במועצת העיר שיאפשר לו להמשיך להפגין נוכחות בפוליטיקה, ולצבור תאוצה לקראת מערכת הבחירות הבאה, כפי שעשה אלון דוידי עצמו לאחר הפסדו לבוסקילה. כזכור במערכת הבחירות הקודמת בוסקילה לא זכה אפילו במנדט אחד, מה שהביע את המיאוס של הציבור משלטונו.

אביאל בן זיקרי: מנדט אחד

הממונה על תיק הספורט עמד מבחינתו ביעד הבסיסי והצליח לגבור על רשימות הצעירים האחרות, שהיוו לו תחרות קשה. אביאל בן זיקרי ימשיך במועצת העיר ומעניין יהיה לראות אם גם בתיק הספורט.

 

לא עברו את אחוז החסימה (בינתיים) : דבורה ביטון, ששון שרה, אלירן ג'רבי, אבי אדף, טל נחשונוב.

לכתבה הבאה:

מרשים: 86.2% זכאות לבגרות בשדרות

תושבי שדרות יכולים להיות גאים – גם בשנת תשע"ח עירם מובילה באחוז הזכאות לבגרות מבין …

תגובה אחת

  1. בבחירות האלו הכוכב היא יהודית אוליאל שהוכיחה לח"כ עמיר פרץ יחד עם תושבי שדרות הגיבורים שהעיר שדרות לא בכיס שלו…שהסכסוכים והמלחמות של מפלגת העבודה רחוקים מהתושבים שבחרו להיות נאמנים לאיש ולעשייה..שבחרו להיות עיר מאחדת מכבדת ושומרת על המסורת.כל הכבוד ליהודית.אשת חייל נאמנה וראויה לכל הערכה. בבחירות הללו צעדה ללא מורא לימינו של ראש העיר הכי תותח של שדרות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.