שבת , 25 ינואר 2020
דף הבית / חדשות / מכבי 'ציון' שדרות מתחילה להתחמש

מכבי 'ציון' שדרות מתחילה להתחמש

הקבוצה קרובה לסיכום עם שני שחקנים בכירים עם עבר בליגה הלאומית. בנוסף, הקבוצה במגעים מתקדמים עם שלושה שחקנים נוספים מליגה א'. הקשר דודו פלס והשוער אלעד בן דוד ימשיכו עונה נוספת.

לאחר שמאמן מכבי 'ציון' שדרות דורון ממן קיבל את האישור מראש עיריית שדרות אלון דוידי על הגדלת תקציב שכר השחקנים בעונה הקרובה במטרה לבנות קבוצה שתתמודד על כרטיס העלייה לליגה א', הוא החל בבניית סגל הקבוצה לעונה הקרובה שצפויה להיפתח בחודש ספטמבר עם מחזורי גביע המדינה, הליגה ככל הנראה תפתח באוקטובר. אימוני הקבוצה יפתחו לפי דרישת המאמן 7 שבועות לפני תחילה הליגה, קרי בתחילת אוגוסט.

עוד לפני תחילת ההכנות לעונה הקרובה ברור כי נדרשת מהפכה של ממש בסגל הקבוצה כדי להעמיד קבוצה חזקה בצמרת הליגה, בין היתר המאמן שם דגש על עמדות הבלמים, שני שחקנים עושי משחק במרכז השדה ושני חלוצים בעלי שם עם ניסיון בליגות א' ומעלה. כבר בשלב הראשון הודיע המאמן ממן להנהלת הקבוצה כי סיכם עם הקשר דודו פלס שהגיע באמצע העונה שעברה והיה גורם מרכזי בהישארות הקבוצה בליגה על הישארותו, כך גם לגבי השוער המוכשר אלעד בן דוד שכרטיסו הועבר למועדון. באשר לשחקנים המקומיים, ממן מבקש להשאיר מספר שחקנים עליהם הוא בונה גם לעונה הקרובה. סביב חמישה-שישה שחקנים מקומיים, דודו פלס והשוער בן דוד מעוניין ממן לבנות את הסגל כאשר על הכוונת שני שחקנים בכירים בעלי עבר בליגה הלאומית ועוד שלושה שחקנים מליגה א'.

נכון לעכשיו הקבוצה קרובה לסיכום עם חלוץ ששיחק בעבר אצל ממן כשזה אימן בלאומית וכן עם בלם בכיר איתו המגעים מתנהלים בחשאיות מוחלטת לאור הביקוש שיש כרגע בשוק השחקנים.  מה שכן, הקבוצה במגעים עם הבלם בן אלפסי שהיה מועמד להצטרף גם בעונה שעברה, אלפסי ששייך למ.ס אשדוד,  שיחק העונה ביפו בליגה א'. בלם נוסף הוא עידו בוכובזה ששיחק אשתקד במ.ס ב"ש ובעבר עם נתיבות בליגה א'. מבחינה התקפית הקבוצה מעוניינת לצרף שני חלוצי חוד כשאחד המועמדים הוא אסי כהן ששיחק בקרית מלאכי. ממן מעוניין מאוד גם בחלוץ עירוני אשדוד שהודיע על עזיבה, אריאל טרבלסי אולם בשלב הזה החלוץ דורש שכר מופרז, אם יפחית בדרישותיו הוא בעדיפות ראשונה.

כאמור, במכבי שדרות מעריכים כי אם יושגו הבנות בתחילת השבוע עם שחקנים הם יוזמנו לחתימה על חוזים כבר בשבוע הבא.

בתוך כך, בקבוצה ממשיכים לעקוב מקרוב על התקדמות סיום העבודות באצטדיון. מאמן הקבוצה הבהיר כי שחקנים בכירים מעוניינים להגיע למועדון בתנאי שיהיה מגרש איכותי. על פניו אימוני הקבוצה יפתחו בכל מקרה באצטדיון החדש.

כתבנו מוסיף, בישיבת מועצת העיר האחרונה אושר תקציב נוסף של 2 מיליון שקלים לקירוי האצטדיון, כמו כן השבוע אושר לקבלן כתב הכמויות והוא צפוי להאיץ את עבודות החניון במטרה לסיים תוך חודש וחצי, במסגרת התקציב יוגבהו הגדרות, יוצבו שערים, ספסלים, שרוול אקורדיון שיוביל את השחקנים מחדרי ההלבשה למגרש.

לכתבה הבאה:

מכבי ציון שדרות נפרדה בתיקו מקרית מלאכי

הקבוצה של עופר טלקר יצאה מרוצה משום ששיחקה בעשרה שחקנים החל מהדקה ה-23. לאחר שנקלעה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.