יום ראשון , 18 אוגוסט 2019
דף הבית / חדשות / מכינים את הנוער לעשייה בחירום

מכינים את הנוער לעשייה בחירום

יחידת הנוער בעיריית שדרות קיימה השבוע את מפגשה השני של סיירת מנהיגות נוער בחירום שתפקידה להוביל את בני הנוער לעשייה בעיר בזמן חירום.
במפגש נפגשו בני הנוער ועברו משחק שנועד להעמיק את ההכרות עם העיר ובמהלכו גם עברו גיבוש קבוצתי. בתחילת היום בירכו את בני הנוער ראש העיר, אלון דוידי, וסגנו, אלעד קלימי. שניהם חיזקו את בני הנוער וקראו להם להמשיך בעשייתם המבורכת.
במהלך המשחק בני הנוער הסתובבו ברחבי העיר והכירו אותה לעומק. לפני שיחות הסיכום הקשיבו בני הנוער להרצאה של יקי כהן שדיבר על ההיסטוריה והחוסן של העיר. יו"ר מועצת הנוער העירונית, אביב בבאביאן: "נהנינו מאוד וברצוננו לומר תודה ענקית ליחידת הנוער ומרכז חוסן על הובלת התוכנית. המפגש גרם לנו, בני הנוער, להכיר מקרוב את העיר שדרות. ראינו את הרצון של התושבים לעזור לנו במשימות בשטח, מאוד התגבשנו והתחזק אצלנו הרצון לתת יותר למען העיר שלנו. למרות שהיה יום חם לא וויתרנו והגענו לתוצאות גבוהות".

דוידי: "יש לנו נוער איכותי ומצוין, גם בשגרה וגם בחירום. אנחנו עושים מאמצים כבירים כדי לתת לבני הנוער שלנו את כלל האפשרויות והכלים כדי שיצליחו בהמשך חייהם, הן בתחום הלימודים, הן בהקניית ערכים ואף במקצועות מעשיים שונים. ישר כוח לכל העושים במלאכה".

לכתבה הבאה:

רוחות מלחמה: מספר יירוטים בשמי שדרות והסביבה ביממה האחרונה

בהמשך לשיגטר הרקטה אמש, גם הערב (שבת) שוגרו מספר רקטות לעבר שדרותכשרסיס טיל נחת בחצר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.