שבת , 21 ספטמבר 2019
דף הבית / ספורט / כדורגל / מלך השערים חתם בשדרות

מלך השערים חתם בשדרות

אחרי מו"מ ארוך ומייגע, החלוץ דודו כהן, מלך השערים של ליגה ב' דרום ב' אשתקד מצטרף לקבוצה שנבנתה הקיץ בשדרות במטרה להתמודד על כרטיס העלייה לליגה א'. 

מכבי ציון שדרות הצליחה להחתים שחקן חיזוק משמעותי לעונה הקרובה. אחרי לא מעט התמנות מעניינות היה ברור שהקבוצה של עופר טלקר חייבת להנחית חלוץ חוד בעל שיעור קומה, כבר לפני כחודש וחצי נוצרו המגעים עם החלוץ ואף הושג הסכם עקרונית אבל החתימה התעכבה בגלל הדרישה הגבוהה של מכבי ב"ש לדמי שחרור. בהמשך היה נדמה כי השחקן ירד מהפרק לאחר שקבוצת מ.ס כסייפה הכריזה על הצטרפותו של השחקן למרות שבפועל לא הייתה חתימה על ההסכם.

לפני כשבוע וחצי הגיע המפנה, השחקן הביע רצון להצטרך לקבוצה, הפעם הוא התייצב לפגישה עם שחקן העבר ניר חזות מבעלי קבוצת מכבי ב"ש, בתום המו"מ השוגה הסכמה והחלוץ חתם על חוזהו בשדרות. ביום שני האחרון שדרות שמה סוף לשמועות ובישרה על החתמתו באופן רשמי מה שגרר כעס רב מקבוצתו אשתקד מ.ס דימונה. נציין כי כהן סיים את העונה שעברה כמלך השערים של הליגה עם 28 כיבושים. למרות הצטרפותו בקבוצה היו רוצים לראות גם את החלוץ אריאל טרבלסי אבל ככל הנראה הוא מעדיף להמתין לקרית מלאכי שהחתימה את המאמן פיני עייש שמצוי ביחסים חבריים עם המאמן הבכיר.

בתוך כך, ההכנות לקראת העונה הבאה נמשכות. מלבד החלוץ דודו כהן, במהלך השבוע האחרון הוחתמו עוד מספר שחקנים, ביניהם הקשר ליאור היילה שחתום על שער הניצחון של עירוני אשדוד בקרב העלייה מול שדרות, כמו כן הצטרף מאשדוד המגן-קשר המוכשר נדב עמר. בין השחקנים שחתמו על חוזה גם שחקנים שממשיכים לעונה נוספת- החלוץ אייל דיין שפתח את העונה שעברה מצוין ונפצע, הקשר עופר אברה,  הבלם אלון יופה והקשר האחורי ג'ניה רפפורט שהיה מהמצטיינים של אשתקד.

לכתבה הבאה:

מכבי ציון שדרות ניצחה את בית"ר יבנה

מכבי ציון שדרות לא הבריקה אבל עשתה את שלה. מתן כהן הורחק באדום, הבלם דוד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.