יום ראשון , 18 אוגוסט 2019
דף הבית / חדשות / מרכז העצמה נשי יפתח בשדרות

מרכז העצמה נשי יפתח בשדרות

כמו בפרויקטים אחרים, גם כאן שדרות היא הראשונה – המקווה הממוגן הראשון בעולם נבנה בימים אלה בעיר במסגרת הקמתו של מרכז העצמה נשי. המקווה גם יהיה הראשון בדרום שמונגש לנשים עם צרכים מיוחדים. "נמשיך ליצור, לבנות ולפתח את העיר עבור כלל תושבי העיר", אמר ראש העיר, אלון דוידי.

בשורה נוספת בשדרות והפעם לנשות העיר – העירייה מקימה בשכונת האחוזה מרכז ספא רוחני נשי הכולל בתוכו קומת מקווה מפואר, חדרי ספא וחדרי סדנאות שיענו על הצורך במקווה איכותי וממוגן, מרכז ספא לגוף ולנפש וחשיפה לעולם הטהרה, למגוון רחב של נשים מכל קשת האוכלוסייה בשדרות ובאזור הדרום כולו.

 

היוזמה להקמת המבנה נולדה בזמן מבצע "צוק איתן", שבמשך 50 יום נורו טילים לעבר שדרות כשבעיר אין בנמצא מקווה ממוגן. הפחד והמתח בתקופות קשות משתקות את הנשים וממעיטות את הביקור במקוואות.

בנוסף להיותו ממוגן, המקווה גם יהיה המקווה הראשון בדרום שיונגש לנשים בעלות מגבלות פיזיות באמצעות הורדת מיטה לתוך המקווה.

במרכז צפויות להתקיים סדנאות, ימי כיף וגיבוש שישלבו מודעות נשית ועיסוק בנושא טהרת המשפחה במהלך שעות היום לנשים מכל הזרמים ומכל הארץ.

מרכז העצמה יכלול גם הדרכת כלות בשפה וסגנון התואמים לכלה בהתאם למגזר ממנו היא באה (חילונית, מסורתית, דתית, חרדית).

גודלו של המרכז יהיה 400 מ"ר וכאמור הוא מוקם בשכונת האחוזה, הנבנית בימים אלה.

קומת המקוואות תכלול מתחם ייחודי לכלה הכולל חדר הכנה לטבילה עם מקווה בתוכו וחדר צמוד לחגיגת הטבילה. בנוסף, 4 חדרי אמבטיה מפנקים עם שירותים צמודים שיעוצבו בעיצובים שונים.

בקומת הטיפולים יהיה חדר סדנאות לכ-60 נשים, חדרי טיפולים (עיסוי, קוסמטיקה, הדרכה), חללים מעוצבים לפדיקור ומניקור, מתחם משרדים ועוד.

לכתבה הבאה:

רוחות מלחמה: מספר יירוטים בשמי שדרות והסביבה ביממה האחרונה

בהמשך לשיגטר הרקטה אמש, גם הערב (שבת) שוגרו מספר רקטות לעבר שדרותכשרסיס טיל נחת בחצר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.