יום רביעי , 26 ספטמבר 2018
דף הבית / חדשות / מתחילות העבודות להחלפת תשתיות בדרך בגין

מתחילות העבודות להחלפת תשתיות בדרך בגין

עיריית שדרות, באמצעות החברה הכלכלית, תחל בשבוע הבא בעבודות להחלפת קווי המים והביוב בדרך מנחם בגין. המקטע הראשון, בו תבוצע העבודה, יהיה בין כיכר אריק שרון (פארק הילדים) לכיכר גנדי (ביה"ס הרא"ה). בשל העבודות, יתבצע שינוי בהכוונת התנועה.

במסגרת עבודתה המאומצת של העירייה ושל החברה הכלכלית, לפי מדיניותו של ראש העיר, אלון דוידי, להחלפת תשתיות הביוב בעיר, יחלו בשבוע הבא העבודות להחלפת תשתיות הביוב בדרך מנחם בגין, בקטע שבין כיכר אריק שרון (הכיכר הסמוכה לפארק הילדים) לבין כיכר גנדי (הכיכר הסמוכה לבית-הספר הרא"ה).

במסגרת העבודות יוחלפו קווי הביוב הישנים, אליהם מוזרמים שפכי העיר וכן שפכים ממפעלים באזור התעשייה. שלב א' של הפרויקט כבר הסתיים עם החלפת התשתיות מאזור התעשייה ועד הואדי של פארק עזריאלי, מתחת לכביש 232. בהמשך בוצע קידוח מתחת לכביש לכיוון פארק הילדים והעבודות שיחלו בשבוע הבא יימשכו עד לבית-הספר "הרא"ה ובסופו של דבר יגיע הקו עד למכון טיהור השפכים.

עלות החלפת תשתיות הביוב בעיר הנה 17 מיליון שקלים מתקציבה של עיריית שדרות. העבודות שיחלו ביום שני צפויות להימשך כחודשיים. על-אף העבודות תנועת כלי-הרכב, כולל תחבורה ציבורית, תימשך כסדרה לאור הנחייתו של ראש העיר. עם זאת, הקטע שבין כיכר שרון לכיכר גנדי תיחסם לתנועה, כך שהנתיב נגדי (מכיכר גנדי לכיכר שרון) יהפוך לדו-סיטרי.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "מדובר בעוד מהלך חשוב וגדול שלנו שלא בוצע במשך שנים בשדרות, של החלפת כל קווי הביוב הישנים. מדובר בהשקעה גדולה אך משתלמת. איכות חייהם של התושבים לנגד עיניי וחשוב לי שלא יהיו ריחות בעיר כפי שהיו עד כה ותלונות של תושבים בנושא. הנחיתי את כלל הגורמים לסיים את הפרויקט כמה שיותר מהר ולאחר המקטע הנוכחי, נמשיך לשאר המקטעים במטרה להחליף את כלל צינורות הביוב הישנים".

 

לכתבה הבאה:

0:0 מאכזב למכבי שדרות, ניצחון דרמטי להפועל שדרות

שישי של כדורגל בשדרות: באצטדיון הכדורגל אירחה מכבי ציון שדרות את בית"ר קרית גת במסגרת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.