יום שישי , 22 יוני 2018
דף הבית / חדשות / נדחתה עתירתו של גזבר העירייה קובי אילוז

נדחתה עתירתו של גזבר העירייה קובי אילוז

בית הדין לעבודה מסר הבוקר (ג) את החלטתו בעניין עתירתו של גזבר עיריית שדרות  אילוז שביקש צו מניעה למנוע את ישיבת הדחתו. העירייה תבקש לזמן ישיבה ב 26.9

האם סאגת גזבר עירית שדרות קרובה לסיומה? עשרה ימים לאחר שהגיש עתירה לבית הדין לעבודה בבקשה להוציא צו מניעה נגד "ישיבת ההדחה" במועצת העיר, גזבר העירייה קובי אילוז התבשר הבוקר כי ייאלץ להתייצב בפני מועצת העיר לדיון בעניין הדחתו. הישיבה צפויה  להתקיים ב 26.9.

"על הגזבר להתייצב לשימוע בפני מליאת המועצה ולפרוש טענותיו בפני כל אחד מאותם חברי המועצה שלטענתו מצויי בניגוד עניינים ולקבל את התייחסותם לכך", כתב השופט בנוגע לטענות הגזבר כי מספר חברי מועצה מנועים לדון בעניינו בגלל ניגוד עניינים. "ייתכן כי היועץ המשפטי של העירייה עו"ד בני סעדון לא יקח כל חלק בהליך ולפיכך לא תהייה רלוונטיות לטענת ניגוד העניינים".

בתוך כך בנימוקיו ציין השופט יוחנן כהן "לאחר ששקלנו בעניין אנו קובעים כי מאזן הנוחות נוטה לטובת העירייה באשר אם יינתן הסעד הזמני ייכפה על העירייה מצב אשר יש בו פוטנציאל לפגיעה בתפקוד התקין שלה אנו סבורים כי נזק אפשרי זה עולה על הנזק האפשרי שייגרם לגזבר אם לא יינתן הצו הזמני תוך שימת דגש על 2 החלופות שהוצעו לגזבר בהחלטת מבקר המדינה".
כתבנו מציין כי בית המשפט החליט לחייב את הגזבר בהוצאות המשיבים בעתירה בסך 3,500 ש"ח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.