יום חמישי , אפריל 26 2018
Home / חדשות / נזק בפארק הילדים

נזק בפארק הילדים

 בעיריית שדרות עמלים ימים ולילות על מנת לספק לרווחת התושבים מתקני שעשועים. כמעט בכל שכונה בעיר הוקם גן משחקים המשרת את ילדי השכונה. נזק התגלה במתקני המשחקים בסמוך לספרייה.

עיריית שדרות השקיעה מיליוני שקלים על מנת לבנות מספר לא מועט של מתקני משחקים לרווחת התושבים. המתחמים כוללים מגוון של מתקני שעשועים חדישים ואיכותיים כולל משטח מגומי למניעת חבלות, תאורה, פחים וספסלי ישיבה חדישים. במתקן המשחקים הצמוד לספרייה העירונית השחיתו אלמונים את בד ההצללה המגן מפני השמש. עצוב לראות נזק כזה במקום שאמור לשמש ילדים רבים וחבל שבעיריית שדרות לא מגבירים אכיפה במקום על מנת למנוע הישנות מקרים מסוג זה. אחת הדרכים היעילות היא הצבה של מצלמות המתעדות 24 שעות ביממה את מתחם הפארק. כידוע עיריית שדרות השקיעה באחד הפארקים היפים בארץ 8 מיליון ₪ הפארק עתיד להיפתח בפסח הקרוב. הוא יכלול מתקנים חדישים ואטרקציות מרהיבות לילדים אסור ואף חבל שפארק בסדר גודל כזה יינזק על ידי אלמונים.
בנוסף בצמוד לפארק מוצבת מיגונית כך שבעת אזעקת "צבע אדום" יתפסו הילדים והוריהם מחסה אך בבדיקה שערכנו במקום נמצא כי המיגונית עם ריח של שתן ואף גללים של כלבים נראו בתוך המיגונית.
חשוב כמובן להפנות גם את תשומת ליבם של ההורים שמגיעים עם הילדים לפארק הילדים אשר נבנה במיוחד עבורכם, ראוי שיגלו בגרות ואחריות ההורים המגיעים למתחם ואף ילמדו את ילדיהם להשתמש במתקנים אלו בצורה המיועדת לשימוש. בסופו של דבר מתקנים אלו הוקמו לרווחת התושבים וחבל שיש כאלה שמסיבים לאותם מתקנים נזק ופוגעים בילדים אחרים שרוצים להנות.

מעיריית שדרות נמסר בתגובה "מדובר בבד הצללה, שלצערנו נהרס על-ידי אלמונים שביצעו במקום וונדליזם. בשל הסכנה שבדבר, הורידה העירייה את כל ההצללה ובקרוב תציב הצללה חדשה במתחם. בכל גן שעשועים חדש שהחכ"ל בונה היא מציבה במקום מצלמות אבטחה על-מנת להרתיע את המעוניינים לחבל במקום וכדי לאתר את מי שחיבל במקום לאחר שהדבר נעשה.בימים אלה משקיעה העירייה באמצעות החכ"ל כ-30 מיליון שקלים בהקמת גני משחקים חדשים ובשיפוץ גני משחקים ישנים. בחמש השנים הקרובות תשקיע העירייה 40 מיליון שקלים נוספים לטובת העניין ולטובת התושבים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.