יום שבת , 23 מרץ 2019
דף הבית / חדשות / נחשונוב בהצהרה מפתיעה: "אתמודד לראשות העיר"

נחשונוב בהצהרה מפתיעה: "אתמודד לראשות העיר"

חבר מועצת העיר, סגנו של דוידי בראשית הקדנציה נפגע לדבריו מהיחס שהוא מקבל מראש העיר ולכן אומר כי אין מניעה שיתמודד לראשות העיר.

האם חבר מועצת העיר ומי שהיה אחד התומכים הנלהבים של ראש העיר אלון דוידי, אנטולי נחשונוב יתמודד לראשות העיר? על-פי שיחה שניהל ביום רביעי האחרון עם 'דין וחשבון' הוא מתכוון לכך ברצינות  אבל במערכת הפוליטית המקומית תוהים מה מידת רצינותו ואילו בסביבת ראש העיר הגיבו בביטול:"קודם כל הוא מוזמן להתמודד אבל זה לא יותר מניסיון למשוך תשומת לב".

כזכור, רק בשבוע שעבר שם נחשונוב סוף לשמועות כי בשל החקירה המשטרתית שהתנהלה נגדו לפני שנתיים הוא לא יתמודד. נחשונוב משוכנע בצדקתו ולכן הבהיר: אתמודד ואבחר ואמשיך לשרת את הציבור בשדרות כפי שאני עושה עשרות שנים.

יש לציין כי בבחירות הקודמות היה נחשונוב חבר המועצה הראשון שהיה בקואליציה של בוסקילה שהצהיר על תמיכה בדוידי, למרות שזכה רק במנדט אחד, דוידי מינה אותו לסגן בשכר ברוטציה והעניק לו את התיק הקליטה. במחצית הקדנציה כשהחלו המגעים לביצוע הרוטציה התגלתה המתיחות הראשונה סביב ההחלטה להעביר את תיק הקליטה לאיפראימוב וחווה נחשונוב. בזמנו נחשונוב אף שלח הודעת אסמס חריפה במיוחד לדוידי שנחשפה בתקשורת.  בסופו של דבר כל אחד מהסגנים קיבל ארכה של עוד שנה ולאחר מכן פינה נחשונוב את מקומו. מאז חש נחשונוב כי דוידי "הזניח" אותו מה שככל הנראה הביא אותו בשיחה עם 'דין וחשבון' להוציא הצהרה על התמודדות לראשות העיר. "עד עכשיו כיבדתי את דוידי אבל הוא לא מכבד אותי, לא עומד בהסכמים שלי איתו. אם אתמודד לחברות או לראשות זה אותו דבר. אם אבחר למועצת העיר שוב גם ככה לא יהיה ניתן לעשות כלום כי דוידי לא נותן, לכן אני מתמודד לראשות" אמר בין היתר והוסיף:"אני גם לא מרוצה ממה שקורה בשדרות, יש עדיפות לקבוצה מסוימת, יש כפייה והשתלטות ואי אפשר לברוח מזה. אני מאמין שאם אתמודד רבים מהעולים ילכו אחריי וגם תושבים שרוצים מישהו אחר בשלטון. אם יבוא מישהו בעל סיכויים יותר גבוהים ממני אני אפנה עבורו את המקום".

לכתבה הבאה:

ממשיכים: מכבי שדרות ניצחה את הפועל לוד 0-3

מכבי שדרות ממשיכה ביכולת הטובה ושומרת על המקום הראשון, כשגברה בתוצאה 0-3 על הפועל לוד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.