יום שבת , 23 מרץ 2019
דף הבית / חדשות / ביטחוני / נחשפה מנהרת טרור בצפון רצועת עזה

נחשפה מנהרת טרור בצפון רצועת עזה

מנהרת טרור התקפית שהקים ארגון הטרור חמאס נחשפה ונוטרלה על ידי צה"ל, כך הותר הבוקר לפרסום. מנהרת הטרור הוגדרה כ"ארוכה ואיכותית".

מנהרת טרור שחצתה את גדר המערכת בצפון רצועת עזה נחשפה ונוטרלה על ידי צה"ל, כך הותר הבוקר לפרסום. המנהרה התחברה בשטח העזתי לשרשרת מנהרת בתוך הרצועה ועברה סיכול באמצעות בטון שאטם אותה. המנהרה החלה בשכונת ג'באליה שבעיר עזה והמשיכה עד לאזור הקיבוץ כפר עזה שבעוטף עזה ועל פי שר הביטחון אביגדור ליברמן, מדובר במנהרה הארוכה והעמוקה ביותר שנחשפה עד כה.

בעמוד הטוויטר שלו כתב ליברמן כי "פותחים שבוע בהישג מודיעני ומבצעי מרשים, עם השמדתה של מנהרת טרור נוספת, הארוכה והעמוקה ביותר שנחשפה עד כה. מנהרה שבחפירתה הושקעו מיליוני דולרים, כסף שבמקום להקל על מצוקת התושבים, טבע בחול". עוד פנה ליברמן לתושבי עזה וכתב "חמאס שורף את הכסף שלכם על מנהרות לשום מקום. על כולן נשים את היד".

בצה"ל ציינו כי המשימה לחשוף ולסכל את כלל המנהרות החודרות לשטחנו עד סוף השנה הולכת ומתקרבת למימוש – והמנהרה הזו אינה האחרונה. "אנו משקיעים הרבה בגבול עזה באירועים האחרונים כדי שזו לא תהפוך לזירה המרכזית, ויש לנו אמצעים נוספים שטרם הפעלנו", אמר דובר צה"ל, תת-אלוף רונן מנליס. מדובר בסך הכל במנהרה השמינית שנחשפת ומנוטרלת בחצי השנה האחרונה.

לכתבה הבאה:

ממשיכים: מכבי שדרות ניצחה את הפועל לוד 0-3

מכבי שדרות ממשיכה ביכולת הטובה ושומרת על המקום הראשון, כשגברה בתוצאה 0-3 על הפועל לוד …

תגובה אחת

  1. מה הקטע של לנטרל אם בטון מה הבעיה לשבור בטון זה די מצחיק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.