יום שני , 20 ינואר 2020
דף הבית / צרכנות / ניהול וביצוע של פרוייקטים גדולים במיוחד עם יאן גרוסמן

ניהול וביצוע של פרוייקטים גדולים במיוחד עם יאן גרוסמן

כל מי שניהל פעם פרויקט בנייה, יודע שמדובר במשימה מורכבת מאוד. כשבונים בניין, חשוב להקפיד על כללים בולטים, וזאת במטרה להגיע לתוצאה מוגמרת טובה עד כמה שניתן. שכן, בניין שנבנה שלא לפי הכללים, עלול לקרוס ולגרום לפגיעות. חברת גרוסמן ניהול פרויקטים בניהולו של יאן גרוסמן היא חברה מקצועית המקפידה על קלה כחמורה כאשר מדובר בבנייה. כך שאם אתם מחפשים חברה טובה לניהול פרויקטים, כדאי להתרשם מהפרויקטים השונים של חברת גרוסמן.

גרוסמן ניהול פרויקטים בניהולו של יאן גרוסמן – פרויקטים שכדאי להכיר

חברת גרוסמן ניהול פרויקטים אחראית על פרויקטים מגוונים:

  • גינדי תל אביב – אחד הפרויקטים היוקרתיים ביותר שנבנו עבור מתחם מגורים. מתחם המגורים גינדי תל אביב הוא מתחם מיוחד, וכדי שהוא יצליח, נדרש בזמנו שיתוף פעולה בין אנשי מקצוע מתחומים שונים: תכנון, אדריכלות, בנייה עיצוב ועוד. כל מי שמבקר במתחם זה, לא יכול להתעלם מן היוקרה המבצבצת מכל צד.
  • מגדל אמות אטריום – בניין מפואר זה מתנשא לגובה של 158 מטרים, והוא נבנה בסגנון הבניינים שניתן לראות בבייג'ין, שכן הוא כולל בליטה זיזית שאופיינית לבניין הטלוויזיה המרכזית אשר בסין. מגדל אמות אטריום הוא בניין משרדים מפואר לא רק מבפנים, אלא גם מבחוץ. חללי המשרדים המרווחים כוללים נוח המאפשר לעובדים לעבוד בנחת וברוגע. הבניין ממוקם ליד בורסת היהלומים של רמת גן, וניתן להתרשם ממנו כאשר מבקרים באזור.
  • מגדלי מידטאון – שני מגדלים גבוהים ומפוארים אשר ממוקמים בדרך בגין אשר בתל אביב יפו. אחד המגדלים מיועד למקום מגורים ואילו השני לצורך משרדים. שני המגדלים משדרים יוקרה.
  • אפ טאון בת ים – גורדי שחקים מפוארים, האחד בניין מגורים והשני בניין משרדים. כאשר מבקרים בבת ים, לא ניתן להתעלם ממבנים אלה. המגדלים כוללים חניונים גדולים ומרווחים המיועדים לתושבי המקום ולמבקרים.

אחראיים גם על תמ"א 38

חברת גרוסמן ניהול פרויקטים אחראית, בין השאר, על חיזוק מבנים במסגרת תמ"א 38. תמ"א 38 היא תכנית מיוחדת שנועדה לחזק את המבנים לקראת רעידת אדמה גדולה בישראל. התכנית אינה חלה על כל הבניינים, אלא על כאלה שעומדים בקריטריונים הבאים: בניינים שהיתר בנייתם הומצא לפני שנת 1980 (ה-1 בינואר), הבניין לא עומד בתקן שמיועד להגן עליו מפני טלטלות חזקות ויש על כך אישור מטעם מהנדס בכיר ומוסמך, בית המשפט לא הוציא צו הריסה לבניין זה, גובהו של הבית עולה על 400 מ"ר, או שמדובר בבניין משותף שיש לו שתי קומות ומעלה.

לאתר החברה:
https://www.grosman.co.il/

תוכן שיווקי

לכתבה הבאה:

אתר ההנעלה tiktaknet יוצא במבצע נדיר למי שצריך אותו יותר מכול

רודפים אחרי מבצעים ברשתות? לא מחמיצים אף מבצע משתלם? חכו עד שתקראו את זה. כי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.