יום ראשון , 21 יולי 2019
דף הבית / חדשות / נפתחה עונת הרחצה בחוף אשקלון

נפתחה עונת הרחצה בחוף אשקלון

המועצה האזורית חוף אשקלון פתחה רשמית את עונת הרחצה לשנת 2018 בחול המועד פסח. חברה חדשה, מקבוצת הפורום, זכתה במכרז לניהול ותחזוקת החופים. רועי שוורץ מבעלי החברה: "אני נרגש לקראת האתגר להחזיר עטרה ליושנה ,למקם את החופים במקומם הראוי במפת החופים בארץ תוך שמירה על הטבע והסביבה".

למועצה האזורית חוף אשקלון יש שני חופי רחצה מבוקשים ומאוד פופולאריים: ניצנים וזיקים. אלפי מתרחצים פוקדים את החופים הללו בעיקר בעונה החמה. לאחרונה נכנסה חברה קבלנית  חדשה אשר תתפעל את החופים הללו מטעם החברה הכלכלית של המועצה. החברה הקבלנית היא "יזמות 010" מקבוצת "הפורום". ראש המועצה האזורית חוף אשקלון ערך סיור מקצועי טרם פתיחת החופים וביקר בהם במהלך חול המועד.

גיורא נחשון, מנכ"ל החברה הכלכלית במועצה, אמר השבוע: "חשוב להזכיר לציבור שחופי הרחצה פתוחים לכולם ובחינם. התשלום ייגבה אך ורק עבור השהייה במתחם הקמפינג בחופים. החופים מונגשים לנכים ומציעים אווירה נעימה למתרחצים".

חשוב להדגיש שיש לשמור על כללי בטיחות ולהיכנס לים אך ורק בשעות הרחצה. לאחר הבילוי יש לדאוג להשאיר את החוף נקי ולהשליך את הפסולת לפחי האשפה הפזורים בחוף. שירותי ההצלה יתקיימו בחופים ניצנים וזיקים בין השעות 9:00 בבוקר עד 19:00 בערב.

רועי שוורץ מבעלי החברה: "אני נרגש לקראת האתגר להחזיר עטרה ליושנה , למקם את החופים במקומם הראוי במפת החופים בארץ תוך שמירה על הטבע והסביבה, לאפשר הנאה מקסימלית לכלל האוכלוסייה בישראל אל מול הנוף הקסום. החופים פתוחים לקהל הרחב ונשמח לראותכם. אנא שמרו על חופי ישראל נקיים לטובת הקהל והסביבה. חופים ניצנים וזיקים מתהדרים במתחם קמפינג מדוגם, מסעדות חדשות מול נוף הים וחניה מוסדרת".

לכתבה הבאה:

מרשים: 86.2% זכאות לבגרות בשדרות

תושבי שדרות יכולים להיות גאים – גם בשנת תשע"ח עירם מובילה באחוז הזכאות לבגרות מבין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.