יום שלישי , 22 אוקטובר 2019
דף הבית / חדשות / נפתח אולם הנוער והצעירים החדש בשדרות

נפתח אולם הנוער והצעירים החדש בשדרות

אבן דרך נוספת בפיתוח תחום הנוער והצעירים בעיר שדרות. ראש העיר, אלון דוידי, חנך בסוף השבוע את אולם הנוער והצעירים החדש במרכז הצעירים, שישמש להרצאות העשרה ולימוד, כיתות אמן ומפגשים רב-תרבותיים.

אירוע מרגש ביותר התקיים ביום רביעי שעבר במרכז הצעירים בשדרות. עשרות בני-נוער מהעיר, בנים ובנות, דתיים וחילוניים, התאספו לכנס חנוכת אולם שישמש אותם בכל ימי השבוע.

רחבת המתנ"ס הישן ברחוב הדגל מושכת אליה מידי יום עשרות בני נוער וצעירים בשנים האחרונות. על מנת להמשיך ולאפשר את הפעילות המופלאה, רחבה זו מתפתחת ומשתדרגת מפעם לפעם.

ערב הפתיחה של האולם התקיים במחווה למנהיגות הנוער והצעירים בעיר יחד עם ראש העיר, אלון דוידי, סגנו, אלעד קלימי, נציג מגבית קנדה בשדרות, אדי עזרן, שהיה שותף מלא להקמת האולם ובכלל לשדרוגה של רחבת המתנ"ס הישן.

לאחר הטקס, הנעים את הערב היוצר והזמר עידן רפאל חביב בכיתת אמן מרגשת וסוחפת. המבנה, אשר מאפשר חלוקתו לשניים על ידי מחיצת אקורדיון, ישמש פעילויות רבות בתחום הנוער והצעירים בדגש על קבוצות מנהיגות, תנועות הנוער ומועצת הנוער אשר פעילות לאורך השנה. במקום יתקיימו הרצאות העשרה ולימוד, כיתות אמן ומפגשים רב תרבותיים.

עירית שדרות ומגבית קנדה השקיעו כ-400 אלף שקלים בשיפוץ האולם שנמשך כ-4 חודשים.

ראש העיר, אלון דוידי, הגיע לטקס ישירות מהאזכרה השנתית לאביו ואמר לצעירים: "אבי לא יכל להמשיך בלימודים כי היה צריך לפרנס את משפחתו, אבל דאג תמיד לומר לילדיו שייתן לנו את כל הכלים ללמוד ולהצליח, מה שלו לא התאפשר. מידי בוקר זה מה שמוביל אותי בעשייה למען התושבים. אני עושה הכל כדי לאפשר לכם ולתת את כל הכלים להצלחה למימוש הפוטנציאל שבכם".

סגן ראש העיר, אלעד קלימי: "אנו משקיעים בנוער ובצעירים הנפלאים של שדרות, כי הם העתיד שלנו. חשוב לנו לייצר עבורם מרחבים אטרקטיביים ומזמינים וסביבות עבודה והנאה חדשניים. תודה לראש העיר על הדחיפה, התקציבים והתמיכה ותודה לכל צוות אגף הנוער והצעירים על העבודה הנהדרת במשך כל השנה".

 

לכתבה הבאה:

יריד "עוטף בכיף" מגיע לשדרות, וזה מה שצפוי להיות שם

יריד 'עוטף בכיף' מגיע לחגיגת סוכות בשדרות רביעי-חמישי, ובתכנית: מגוון דוכנים, מתחם תרבות, תוצרת חקלאית, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.