יום שישי , אפריל 27 2018
Home / חדשות / נצ"מ עמי נידם משדרות מונה למפקד מג"ב צפון

נצ"מ עמי נידם משדרות מונה למפקד מג"ב צפון

גאווה גדולה לעיר שדרות: תושב העיר, קצין מג"ב, נצ"מ עמי נידם התמנה לאחד התפקידים המשמעותיים במשמר הגבול. השבוע, בטקס מרגש שנערך במטה מחוז ת"א של המשטרה במעמד המפכ"ל רוני אלשיך והשר לביטחון פנים גלעד ארדן קיבל נידם יחד עם 31 קצינים נוספים את המינוי לתפקיד החדש באופן רשמי.

נצ"מ נידם (50) משרת במג"ב מאז גיוסו לשירות חובה, עד שהגיע לתפקיד החדש הוא עבר כמעט את כל תפקידי הפיקוד המשמעותיים בזרוע הביצועי של משטרת ישראל שמטרתהּ לתת מענה לבעיות בנושאי ביטחון פנים, לוחמה בטרור, לחימה בפשיעה קשה, אבטחת מתקנים רגישים, אבטחת האזורים הכפריים ומניעת גניבות חקלאיות, ומאבק בהפרות סדר.  יש לציין כי בשנים האחרונות בגזרות הכי חמות שבהם מתבצעים פיגועים לוחמי מג"ב נמצאים בחזית כדי להעניק ביטחון לאזרחים כך שבתפקידו האחרון של נידם הייתה מוטלת עליו אחריות גדולה מאוד.

לאחר שביצע בהצטיינות את התפקיד בתקופה לא פשוטה התבשר נידם שכבר קיבל את דרגת נצ"מ כי יקודם לתפקיד פיקודי משמעותי במרחב צפון.  בתוך כך, בעיר ילדותו שדרות קיבלו את הבשורה בתחושת גאווה גדולה, בני משפחה וחברי ילדות בירכו אותו. "מאז שהוא התגייס למשמר הגבול ידענו שהוא נודע להגיע רחוק, יש לו יכולת מנהיגות גדולה" פרגן לו אחד מחברי ילדותו,  "אני בטוח כמו בתפקידים הקודמים תעשה את המוטל עלייך, תצליח אנחנו גאים בך".

עמי היקר איזה כייף לקרוא ולהתבשר על הבוקר בבשורה כזאת" סיפרה חברת ילדותו משדרות יפה אסולין,  "גאה בך כחבר שכן ילדות כילידת שדרות שליבי שייך אך ורק לשדרות. יברך ה׳ ישמרך יאר ה׳ פניו אליך ויחונך ישא ה׳ פניו אליך וישם לך שלום ושמו את שמי על בני ישראל ואני אברכם. כל הכבוד עלה והצלח".

גם ראש עיריית שדרות שלח לנידם מברק ברכה :"אני מברך את עמי על התפקיד החדש, זו גאווה לכולנו שתושב העיר מקבל תפקיד כזה בכיר במשמר הגבול. אני מאחל לעמי שימשיך להצליח ויעלה בסולם הדרגות".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.