יום שני , 27 מאי 2019
דף הבית / חדשות / נשיא המדינה אירח הערב בבית הנשיא בני נוער מעוטף עזה לצפייה בגמר המונדיאל

נשיא המדינה אירח הערב בבית הנשיא בני נוער מעוטף עזה לצפייה בגמר המונדיאל

 

"היום אנחנו מחבקים אתכם מכל הלב ושמחים לארח אתכם כאן – ביקרתי רבים מהישובים שלכם בחודשים האחרונים כדי לחזק אתכם, אם כי בשקט אומר לכם: אתכם אי אפשר לחזק כי אתם הכי חזקים בעולם"

"הבית הזה מקבל אתכם באהבה", אמר הנשיא לעשרות בני ובנות נוער מהמועצות האזוריות אשכול, שער הנגב, ושדות נגב שהתארחו הערב, יום ראשון, ג' באב, 15 ביולי, בבית הנשיא לצפייה בגמר המונדיאל. "היום אנחנו מחבקים אתכם מכל הלב ושמחים לארח אתכם כאן", הוסיף הנשיא עוד ואמר: "אני מאחל שבפעם הבאה שיהיה אירוע ספורטיבי, אבוא לראות אותו אצלכם מבלי שנצטרך לדאוג. אתם, ההורים שלכם, והמורים שלכם ומדריכי הנוער – כולכם עומדים בגבורה גדולה מול משברים ואיומים. אתם יודעים היטב שאנחנו לעולם לא נעזוב את הארץ שלנו, ואף אחד לא יכול לאיים עלינו, לא בפצצות ולא בטיירות (עפיפונים)".

הנשיא עם ילדי עוטף עזה. צילום: עמוס גרשום, לע"מ

"אני שב ואומר כפי שאמרתי היום, אם באמת חלילה יהיה הקיץ קיץ קצת יותר קשה, כל בתי הארץ יפתחו בפניכם את בתיהם כדי לאפשר לכם לבלות את החופשה כפי שמגיע לכם, גם בימים שבהם יש מתח כזה או אחר. אנחנו שמחים לארח אתכם", הנשיא סיים והדגיש: "ביקרתי רבים מהישובים שלכם בחודשים האחרונים כדי לחזק אתכם, אם כי בשקט אומר לכם: אתכם אי אפשר לחזק כי אתם הכי חזקים בעולם. אני מקווה שהיום, אפילו רק לכמה שעות נוכל לאפשר לכם ליהנות קצת יותר בשקט ובפחות חשש. בלי לרוץ למקלטים או לשמוע אזעקות צבע אדום. כאן הערב הזה, בבית הנשיא, מוקדש לכם. תהנו".

לכתבה הבאה:

גם הממ"ד לא יעזור: מחדל הגז בשכונת קסדור

כבר בכניסה למתחם של בנייני המגורים הצפופים ברחוב ישראל גלילי בשדרות נגלתה מול עינינו המציאות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.