יום שני , 16 יולי 2018
דף הבית / ספורט / כדורגל / סגל חדש, מגרש ישן
"בניית הסגל של מכבי ציון שדרות לקראת העונה הקרובה מעוררת עניין רב וגם לא מעט ביקורת"

סגל חדש, מגרש ישן

אחרי קיץ של החתמות שחקני רכש ובניית סגל מרשים ביום ראשון תפתח מכבי 'ציון' שדרות בהכנות לעונה הקרובה. האכזבה:הקבוצה תפתח את העונה עדיין במגרש הישן.

ביום ראשון, הפרויקט המסקרן שנבנה הקיץ בקבוצת מכבי 'ציון' שדרות יוצא לדרך עם אימון בכורה לקראת פתיחת העונה שכבר נמצאת בפתח לאחר שהעונה מחזור הגביע הוקדם לראשית ספטמבר והליגה תיפתח כבר באמצע ספטמבר כך שלמאמן ממן יש מלאכה מרובה במעט זמן יחסית של חמישה שבועות עד מחזור הפתיחה.

כידוע, המאמן דורון ממן קיבל הקיץ אור ירוק לבנות קבוצת צמרת חזקה במטרה להתמודד על כרטיס העלייה לליגה א'. הוא הצליח לצרף מספר שחקני רכש איכותיים ביניהם הקשר ההתקפי ניר נחום ששיחק בשנים האחרונות בליגת העל ובליגה הלאומית,  הבלם דור אלקבץ ששיחק אשתקד אצל אלופת הליגה נורדיה ירושלים. אל שני השחקנים הבכירים הצטרפו שחקנים מקבוצות צמרת בליגה ב' אשתקד,  הקשרים דקל כחלון, צח זליגר, החלוץ אסף כהן והבלם אלון יפה  מקרית מלאכי, המגן הימני דניאל סגה מעירוני אשדוד והחלוץ דרור ויצמן ממכבי עירוני נתיבות.  בסגל הקבוצה ימשיכו שחקנים ששיחקו בעונה שעברה בקבוצה: השוער אלעד בן דוד, הקשר-חלוץ דודו פלס,  הבלם אבי אלבז גם תיבחן האפשרות שימשיך, והקשרים המקומיים אליאור בן שטרית, אדם אדרי, ג'ניה רפפורט,  המגן יוסי בניסתי, והחלוץ זוהר קסאפו. אליהם מצטרפים גם שלושה שחקנים מנוער שדרות ועוד שדרותי נוסף ששיחק בנוער של הפועל אשקלון. בקבוצה מציינים כי שחקנים צעירים נוספים רוצים לבוא להיבחן מכל אזור הדרום כך שבקבוצה מקווים שיצליחו לאתר כמה שחקנים שיש להם פוטנציאל להשתלב העונה בקבוצה.

בתוך כך, בקבוצה ממשיכים לעקוב בדריכות אחר סיום העבודות באצטדיון העירוני החדש. אם בתחילת השבוע עוד היו תקוות שהקבוצה תוכל לפתוח את אימוניה במגרש החדש, התברר שזה כרוך בבירוקרטיה לא פשוטה. בשל כך הוחלט לפתוח את האימונים במגרש הישן שעבר בשבועיים האחרונים טיפול ונראה טוב לקראת פתיחת העונה. על פניו גם את משחקי הליגה הראשונים תצטרך שדרות לקיים במגרשה. מה שכן, בתום פגישה שהתקיימה בלשכת ראש העיר עם מתכנן האצטדיון וכן עם נציג הקבלן המבצע ישנה התחייבות לסיים בתוך חודשיים את האצטדיון כך שהוא עשוי לעמוד לראשות הקבוצה בתחילת אוקטובר. הקבלן מבחינתו הבהיר כי בימים הקרובים יחל לעבוד באינטנסיביות ומבחינתו יעמוד בזמנים. בד בבד נציגי התמ"ת שאמורים לאשר את האצטדיון יחד עם המשטרה הודיעו כי יוכלו להגיע לסיור בתחילת ספטמבר, הם כבר העבירו הנחיות מה לעשות כדי להימנע מעיכובים נוספים. כמו כן, העבודות של כביש הגישה בעיצומן וצפויות להסתיים בתוך שבועיים.

לכתבה הבאה:

לאחר יותר מ200 שיגורים בשבת, חמאס הודיע: הושגה הפסקת אש

לאחר שבת מלחמתית, שכללה יותר מ200 שיגורי רקטות ופצמ"רים לכל מרחבי העוטף, פגיעות ישירות בבתים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.