יום רביעי , 26 יוני 2019
דף הבית / כללי / עגלוליאדה בנתיבות

עגלוליאדה בנתיבות

ביום שישי האחרון, נתיבות לבשה חג וכלל מעונות היום "התחלה חכמה" של נתיבים – החברה לקהילה ופנאי בנתיבות יצאו לצעדת עגלות ססגונית, צבעונית ומלאת תינוקות ופעוטות מתוקים  ביחד עם משפחותיהם. הצעדה הסתיימה במפגש "שירה המוני לפעוטות" והפקת קליפ מרגש ומיוחד שכמותו עוד לא נעשה.

יפעת עמר, מנהלת אגף מעונות סיפרה:"זו השנה השנייה בה אנו מקיימים הפקה ססגונית זו, צעדנו זה לצד זו הורים, ילדים והצוות החינוכי של כל מעון. שמחנו לראות שההיענות הייתה גבוהה ביותר ושיתוף הפעולה היה פורה ומוצלח ואני חייבת  להודות לצוות המחנכות ולמנהלות המעון: לרחלי מילר מנהלת מעון "נווה טף", רווית קראדי מנהלת מעון "הורד", נעמי סימן מנהלת מעון "האלה", מלי פרץ מנהלת מעון "נתיב קט", ענבר לוגסי מנהלת מעון "החורש" וסימה עטר מנהלת מעון "האגם", על עשייה בלתי פוסקת תוך חשיבה חינוכית וערכית המלאה בתכנים מעשירים וחווייתיים למען ילדי המעונות ולצוות נתיבים שנרתמו וסייעו להצלחה.  כמו כן, תודה מיוחדת על שיתוף הפעולה עם תיכון דרכ"א, כיתה ח' של ספיר דמרי, שהתנדבו לצעוד אתנו מחופשים, הוסיפו והעצימו את האווירה הפורימית בתהלוכה ושימחו מאד את הילדים. המעורבות וההתנדבות הינה ערך מוביל ומרכזי אצלנו בנתיבים."

העגלוליאדה כבר הפכה למסורת וזו השנה השנייה ברציפות שאירוע זה מתקיים כחלק מ"עונת הבריאות" העירונית וקידום"אורח חיים פעיל ובריא" בעיר, ויש לה שותפים רבים בראשם עיריית נתיבות והעומד בראשה מר יחיאל זוהר, משרד הבריאות והתכנית הלאומית "אפשריבריא" אליה הצטרפה נתיבות השנה, וקואליציית הנגב.

המוני ההורים שהגיעו ליהנותמהחוויה הייחודית שיתפו בתחושותיהם: "התוצאה הייתה מושלמת
הייתה אווירה צבעונית ומלאת שמחה ללא ספק מסורת מהממת בעירהמדהימהשלנו"אמא נוספת שיתפה: "היה פשוט מדהים! יוזמה מבורכת שעוד לא ראיתי בשום מקום, והכל היה עשוי היטב עם דאגה לפרטים ולו הקטנים ביותר".

 

יש אירועים שלא ניתן לתאר במדויק במילים, "העגלוליאדה" הוא אחד מהם. השמחה, הצבעוניות, צחוק הילדים.. צריך לחוות כדי להבין. מצרפים לכם כמה תמונות שינסו להמחיש את היופי של האירוע הזה.

 

 

 

 

לכתבה הבאה:

צפו עכשיו במהדורה חדשה של 'עכשיו בדרום"!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.